Akıl almaz hata!

Futbol Federasyonu, Türkiye-Danimarka maçında stadyum güvenliğini sağlayamadı. 75. dakikadan sonra kapıların açıldığı, bileti olmayan çantalı kişilerin aranmadan stada girdiği ortaya çıktı
06.09.2005

Ceza veriliyor ama...
Türkiye Futbol Federasyonu kelimenin tam anlamıyla bir skandala imza attı... Fenerbahçe-Everton maçında kapıların açılıp biletsiz seyircilerin içeri alınması sonucu bir kişinin silahla yaralanmasının üzerinden daha bir ay bile geçmedi. Sarı-Lacivertliler bir maçı seyircisiz oynamıştı. Geçen seneki Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde de merdivenlerin boşaltılmadığı gerekçesiyle, ev sahibi ekip seyircisiz oynama cezasına çarptırılmıştı. Ve cumartesi gecesi...

Pet şişeler içeride
Federasyon, Türkiye-Danimarka maçında kendi kurallarını kontrol edemedi. Karşılaşmanın 75. dakikasından itibaren ilginç bir şekilde kapılar açıldı. Seyirciler, aranmadan, ellerini kollarını sallayarak polisler ve güvenlik görevlilerinin yanından geçip tribündeki yerlerini aldı. Sahaya atılması ve futbolculara isabet etmesi halinde yaralayıcı bir unsur haline gelen ve stadyumda satılmayan pet şişeler, emniyet görevlilerinin bakışları arasında tribüne gönderildi!

Devlet erkanı tribünde
Devlet protokolünün önde gelen isimleri Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Meclis Başkanı Bülent Arınç ile Spordan Sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahinin de tribünde bulunduğu karşılaşmada güvenlik önlemlerinin bu denli rahat çiğnenmesi akıllarda soru işaretleri bıraktı. Federasyon ise stadyum görevlilerinin Beşiktaş kulübünün elemanları olduğunu iddia etti.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 473
favori
like
share
sulfato Tarih: 06.09.2005 18:37
her zaman bizi hakemler yakıyo ne yapalım bizim kaderimiz bu
GS2004 Tarih: 06.09.2005 16:36
:89: :67: :18:

Yaziklar olsun Baska bir sey demiyorum.....
sulfato Tarih: 06.09.2005 16:13
bizim federasyon her zaman öle
lazcop Tarih: 06.09.2005 14:47
yakisir bizim federasyona
kurtjara Tarih: 06.09.2005 08:48
Artık bu tür şeylere amatör maçlarda bile izin verilmiyorken nasıl oluyor da böyle bir maçta kapılar açılıp kimin ne olduğu belli olmayan insanlar içeriye alınıyor hayret büyük bir skandal bu :20: