Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve futbolcumuz Hüseyin Çimşir sağlık sponsorumuz Bursa Acıbadem hastanesinde sağlık kontrolünden geçti.

Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam Göz sağlığı, ağız ve diş sağlığı, nöroloji, ortopedi ve travmatoloji , kardiyoloji genel cerrahi, kulak burun boğaz ve iç hastalıkları muayene ve kontrollerinden geçti.

Kontrollerin ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Sağlam " Oyuncularımızı büyük hedefe yönlendirmek için hem fiziksel hem de mental anlamda lige hazırlamaya çalışıyoruz. Tabii ki her şey bazen istediğimiz gibi gitmeyebiliyor. Transferde kongre dönemi nedeniyle biraz sıkıntı yaşadık. Daha sonraki dönemde Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizin büyük fedakarlıkları ile bu açığı kapatmaya çalıştık. Sonuçtada kalitesinden emin olduğumuz, takıma direkt katkı sağlayacağından en ufak bir şüphemizin olmadığı kişilik karakterleri iyi olan arkadaşları aramıza kattık. Çok acele davranıp yanlış adam atmaktansa, geç olsun sağlam olsun düşüncesindeydik. Kendi ekonomik durumumuzu göze alarak transfer yaptık. Hiç bir futbolcuya bonservis ücreti ödemedik. Ben gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki geçtiğimiz sezonki Bursaspor`un kalitesini yukarıya çıkaracak transferler yaptık. Kamp döneminde bunun sıkıntısını yaşadık. Bazı arkadaşlarımız aramıza geç katıldılar. Hazırlık maçlarında görev alamadılar. Lige kadar fazla zamanımız kalmadı. Bu süre içerisinde dezavantajları ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Manisaspor maçında bazı düşündüğümüz planları deneyeceğiz. Son provamız olacak.Kendi sahamızda oynayacağımız Kasımpaşaspor maçı ilede lige iyi bir başlangıç yapacağımıza inanıyorum. Geçtiğimiz sezondan daha iyi, daha tempolu, daha futbolun gereklerini sahaya yansıtan bir Bursaspor izleteceğiz. Ayrıca Acıbadem Hastanesinde kontrollerimiz yapılıyor. Burada bizimle ilgilenen herkese teşekkür ediyorum. Onlarında bizim performansımızda, başarılarımızda çok büyük katkıları var. Bunuda belirtmeden geçemeyeceğim " dedi. :1:

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 255
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 03.08.2009 11:48
kısacasi siz de 3 puan aldiniz bir maçdan biz de olan oldu biten bitii
selcukbrs Tarih: 03.08.2009 11:18
siz böyle çok maç kazandınız hatırla trabzonda oynan esk maçını neydi sizde bir adam var colmanmıydı neydi adam yaptığı hareket bariz kırmızı kart neden kendi yaptıklarınızı çıkıp söyleyemiyorsunuz ama bi anadolu takımı bikere öyle kazandımı maçı haftalarca konuşuluyor
selcukbrs Tarih: 03.08.2009 11:17
tamam ama sizin attığınızda normalde maç bitmişti zaten 4 dk uzattı hakem ben bizzat maçtaydım olmadık pozisyonda faul verdi faulu yapan zaten gökhandı golü atamadı ilk pozisyonda baktı hakem böyle olmuyor birazdaha içeri aldı barajı ben maç 4 dk uzatmadan çıktı bir anda 6 dk
Asi Çaykaralı61 Tarih: 01.08.2009 23:10
ona bakarsa sizin orda oynanan maçi da hatırla o zmn

o maçda ne oldu sercanın golu gabak gibi ofsayt tıı

umut atti ofsayt oldu
selcukbrs Tarih: 01.08.2009 16:48
siz değil hakem yendi bizi
Asi Çaykaralı61 Tarih: 01.08.2009 11:58
bu adam geçen sene ikinci yari bir geldi bursa süper oynadi bir tek biz yendik ole yoksa

bursa spor kolayına bileği bukulmuyordu
selcukbrs Tarih: 01.08.2009 11:13
adam gibi adam ertuğrul sağlam