KIRIK KALPLER:
Ufkumda düzelmesi zor yaralar açtın ama sen farkında bile deyilsin.
Sabahın kuş sesleriyle uykudan uyndırır saatlerce muhabbetleri sevgi dolu yüreğiilen ayrılamazdık sen bana ben sana dertlerimizi anlatır nerdeyse gün batardı….Ama şimdi yollarını ayırdın adımı bile unuttun.
Eğerki bir gün sesimi duymazsan kıriz geçirirdin sadıklığın ve bağlılığın son derece mükembel sadık bir dosttun
Evet kendimi yeni yeni anladım ben boşuna yanmışım ama hiçte pişman deyilim ömrümde seninle yaşadığım dolu dolu hayatı hiç kimselerle tatmadım sevgiyi sende buldum ve de yaşadım.
Şimdi beni sosrsan koca bir dağ üstüme çöktü nasıl çıkarım onun mücadelesini veriyorum lakin kalbime yenik düştüm.
Gözlerim bir sel oldu bu fırtına beni her geçen gün ömrümden damla damla alıp sele doğru sürüklüyor.
Ölümüm beklide çok yakın umarım rahat edersin sana artık yük olmuyacağım ama kendi kendimede olsa ben hep seveceyim tesellim sadece bu olacak.
Sen mutlu olacaksan mutlu olduklarınla kal saygı duyarım.
Adını şu an kalbime yazdım o silinmez ama dilime kilit vurdum adını asla söylemiyecek sen durabiliyoprsan sen sabır edebiliyorsan bu kadar geçmiş mutlu günleri silebiliyorsan banada evvallah demek düşer kaçanın peşi nden asla koşmuyacağım.
Oluryua fikrin deyişirde bana iktiyaç duyarsan ben bıraktığın yerdeyim keşeke bende senin gibi kopabilsem ama bu irade bende yok ben acizlikten sustum yoksa sewvgim bir çığ gibi artık bendine sığmıyor uykularım bölünüyor ruh sağlığım bozuluyor dengemi kayp ettim yolumu bulamıyorum.
Pek bu kadar bir birimizi severken baan bu kadar eziyet laikmiydi yıkılam bu gönül bu yükü kaldırabilirmiydi.bunu hiç düşünmedin.ben yinede saygı duyarım mutluluklar senin olsun bana acılar yeter.benden sıkılma ben artık eskisi gibi sağlıklı düşünen biri deyilim.yaşam benim için artık bir hiçten başaka bir şey deyil.
Şunuda ifade etmeden geçemem kısa birzamandan sonra beni çok iyi anlıyacaksın en geç 2010 yılı son sınır bir arada olunca bak ne durumlar olacak ama iş işi çoktan geçmiş olur.
Sen şuanki suskunluğa vede sakıbnliğe aldanıyorsun hayır hiçte öyle olmuyacak kopacak bir gün tarih veremem ama beni çoktan kayp etmiş olacalacaksın.
Benim tüm şevkim kırıldı bazı pılanlarım hesaplarım vardı hepsini rafa kaldırdım günümü göz yaşlarıyla geçiriyorum.sen mutlu ol bana o yeter çün kü sen hala kocam seviyooooooooooooooorum ama sen yinede sevme sadece ben dilime kilit vurdum.
Bir gün içinden beni hatırlarsan kapım açık ayni sevgiyle ayni hasret özlemle seni bağrıma basarım.ben artık yokum beklide bu dünyadan göeçer giderim.herşey gönlünce olsunsevdiklerin hep yanında olsun gözlerinden benimki gibi yaş olmasın yüzün hep gülsün.
Seni çok seven senin için kendinden geçen ölümü bile düşünen eski dostlardan kırık kalpler…………

Şair ….CEMİL KOÇ 01.08.2009

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 403
favori
like
share
MiSS-FENER Tarih: 01.08.2009 17:39
KIRIK KALPLER:!!!

Başlık Düzeltildi.. Doğru Başlık Kırık Kalpler Olucak..
Başlıkları Yazarken İlk Harf Büyük Diğerleri Küçük Olucak Şekilde Yazınız..

Emeğinize Sağlık..
lordmaster Tarih: 01.08.2009 17:35
yüreğine sağlık .
1sidelya Tarih: 01.08.2009 17:16
Yüreğinize sağlık paylaşım için tşkrler...