Uygun'a doğum günü partisi!


Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, 39. yaş gününü idmanda, eşi Gamze Uygun ve futbolcularla birlikte kutlarken, Yiğidolar ise RSC Anderlecht ile 4 Ağustos Salı günü sahasında yapacağı rövanş maçının hazırlıklarını, kulüp tesislerindeki idmanla sürdürdü.

Sivasspor, Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda RSC Anderlecht ile 4 Ağustos Salı günü sahasında yapacağı rövanş maçının hazırlıklarını, kulüp tesislerindeki idmanla sürdürdü.

Sakatlıkları nedeniyle bir süredir tedavi gören futbolcular Mehmet Yıldız ve Sezer Badur dışında tüm oyuncuların katıldığı idmanda, boynunda ağrıları bulunan Fransız golcü Yannick Kamanan takımdan ayrı çalıştı. İdmanda, futbolcular ve teknik heyetin neşeli olduğu gözlendi.

Bu arada, 39 yaşına giren teknik direktör Bülent Uygun için idman öncesinde doğum günü partisi düzenlendi. Uygun, eşi Gamze ve kızı Almina Uygun tarafından hazırlattırılarak tesislerdeki sahanın tel örgülerinin üzerine astırılan, ''Sevgi hatırlanmaksa aklımdasın, yanmaksa yüreğimdesin, ağlamaksa gözlerimdesin, dokunmaksa ellerimdesin, bir tek yanımda değilsin, ama daima kalbimdesin, sen bizim her şeyimizsin, doğum günün kutlu olsun'' yazılı, iki yakasında nazar boncuğu figürü bulunan pankartın önünde, futbolcularının alkışları arasında doğum gününü kutladı.

Kırmızı-beyaz renkli pastanın yanında önce futbolcularıyla ardından da eşiyle basın mensuplarına poz veren Uygun, gazetecilere ''Siz medya olarak doğum günümüzü unuttunuz, ama taraftarlarımız hatırladı'' diyerek espri yaptı.

''Taraftarlarımız'' sözleriyle eşi, kızı ve futbolcularını işaret eden Uygun, şöyle konuştu:
''Sonucunda Allah'ın izniyle 39. yaşımıza giriyoruz, nice güzel yıllara girdiğimizi tahmin ediyorum. Bunca zamandan beri Sivas'tayım. 6 sene oldu... 6 senede çok güzel şeyler yaşadık, yaşatanların birçoğu da aramızdaki futbolcu kardeşlerim. Dolayısıyla yaşanan bu başarıdaki ve doğum günümdeki bu güzellikleri bana sunan bütün futbolcu kardeşlerime, özellikle kızım Almina ve eşim Gamze'ye de teşekkür ediyorum, jest yaptılar.''

-MURAT ERDOĞAN'IN DA DOĞUM GÜNÜ-

Futbolculardan Murat Erdoğan'ın da doğum gününün bugün olduğunu ifade eden Uygun, ''O mu şanslı, ben mi şanslı bilmiyorum, ama ikimize de doğum günümüzün hayırlı olmasını, sağlık, sıhhat içerisinde başarıdan başarıya gitmemizi diliyorum'' dedi.

Doğum gününde Sivasspor için de başarı dileklerinde bulunan Uygun, kendilerini sevenlere, Sivasspor'a dualarıyla destek olanlara daha iyi bir Sivasspor izleterek, yollarına devam etmek istediklerini anlattı.

Uygun, eşi Gamze Uygun ile birlikte doğum günü pastasının yanında poz verirken de ''35 yaşına girdim, Türkiye'nin en yaşlı teknik direktörü olarak da görevimin başındayım, alınan bir mağlubiyetten sonra kovmak isteseler de yine de buradayız. Alex Massey Ferguson'un rekoruna adayız'' sözleriyle espri yaptı.

Gamze Uygun ise eşinin 35 yaşında olduğu sözlerine karşılık gülümseyerek ''yalan'' dedi. Basın mensuplarının ''Sizce kaç yaşında'' sorusuna Gamze Uygun, ''20'' karşılığını verdi.

Bu arada, Bülent Uygun'un doğum günü dolayısıyla tesis binasından antrenman yapılan sahaya kadar bölüme güller dikildiği görüldü. Öte yandan, Murat Erdoğan'ın da 33 yaşına girdiği belirtildi.


ajansspor

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 445
favori
like
share
myigitsoy Tarih: 02.08.2009 20:06
5-0 lık süper parti desenize ..