floral trend - modada son trend ne

Ayakkabıdan çantaya, gözlükten şapkaya her yerde çiçekler, çiçekler ve daha çok çiçekler var…


Baharın geldiğini nasıl anlarız? Tabii ki ağaçlardaki çiçeklerden, yeşeren çimlerden ve güneşin sıcacık renginden… Modada da baharın geldiğini böyle anlıyoruz işte… Koyu ve pastel renklerin yerini canlı sıcak ve neon renkler alıyor. Modada şimdilerde esen rüzgar, her çiçekler savuruyor.
Çiçekleri giysilerde görmeye alışkınız… Aksesuarlarda da öyle… Ama ya ayakkabılarda… Bu yaz floral desenli giysi ve aksesuar alırken elinizi korkak alıştırmayın. Bulabildiğiniz en renkli ve en belirgin desenli nesneleri dolabınızda toplayın. Örneğin bu ayakkabı… İlk gördüğümüzde biz de sizler kadar şaşırdık fakat dikkatli bakınca çok sempatik ve şık bulduk. Sezonun vazgeçilmez parçaları jeanlerle, özellikle boyfriend jeanlerle mükemmel uyum sağlayabilir.
Yaz sezonu demişken, bu sıcak ve güneşli günlerde şapkasız gezmeyi planlamıyorsunuz herhalde… Özelikle plajlarda çok işinize yarayacak bir şapka biliyoruz… Geniş kenarları sayesinde güneşten tam koruma sağlayacak… Çiçekli bikininizle de birleştirince plajlarda çok dikkat çekeceğiniz kesin…
Aksesuar demişken saatleri de es geçmemek lazım. Yeni sezonda floral desenler o kadar revaçta ki, kendinize çiçekli bir saat bulmakta zorlanacağınızı hiç zannetmiyoruz… Üstelik bu saatler yazın deniz kenarında salınırken giyebileceğiniz çiçekli şortunuz için mükemmel bir tamamlayıcı.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 388
favori
like
share