Kayseri’nin önde gelen iş adamları; Süleyman Çetinsaya, A. Rasim Kahyaoğlu, Coşkun Bayraktar ve Saffet Aslan tarafından kurulan Doruk Ticari Yatırımlar, Melikgazi ilçesinde toplam 64.000 m2 inşaat alanında ve 130’u aşkın mağazada 25,132 m2 kiralanabilir alana sahip, Kayseri’nin ve Orta Anadolu’nun en büyük alışveriş merkezi projesi KAYSERİ PARK ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ’Nİ hayata geçirdi.


130’ü aşkın mağazası ile yaklaşık 1.000 kişiye iş imkanı sağlayacak olan alışveriş merkezinin yatırım bedelinin 25 Milyon Euro olduğu açıklandı. Tansaş, Boyner, Mars The Sinema Professionals, Mudo, LCW, Paşabahçe, Mango, Burger King, Mc Donald’s, Roman, Park Bravo, Nine West gibi Türkiye’nin önde gelen ulusal ve uluslararası perakendecilerinin yer aldığı Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin resmi açılış töreni Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül’ün katılımı ile 11 Haziran günü gerçekleştirilmiştir.

Kayseri’de Alışverişe Yeni Bir Bakış: KAYSERİ PARK
Kayseri’nin sadece alışveriş değil, kültürel ve sosyal yaşamına da yeni bir soluk getirecek olan alışveriş merkezinin mimari projesi A Tasarım Mimarlık, Mağaza Karması ve Kiralama Danışmanlığı Alkaş Danışmanlık tarafından gerçekleştirildi.

Alışveriş Merkezinde giyimden ev tekstiline, marketten, sinemaya, restaurantlardan ev elektronik - aksesuarlarına, kuru temizlemeden kuaföre her sektörden mağazalar yer alıyor. Alışveriş Merkezi 1.200 araç kapasiteli otoparkı, yeme içme alanı alanı ve havuzları, çevre düzeni ve peysaj alanı ile Kayserililere her açıdan nefes aldırıyor.

KAYSERİ PARK’TA Sinema Başka Bir Keyif…
Alışverişin yanısıra kültür-sanat konseptiyle öne çıkan Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde Mars The Sinema Professionals grubunun işletmeciliğinde dev ekran, üç boyutlu ve son teknoloji salonlardan oluşan 1400 oturma kapasiteli 9 sinema salonu ile Kayseri halkına ve ziyaretçilerine sinema keyfini yaşatmaya devam ediyor...Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1436
favori
like
share
HaSaN Tarih: 04.08.2009 10:17
KaRaKıZ Tarih: 03.08.2009 13:23
bencede
HaSaN Tarih: 03.08.2009 10:16
Kayseri 'mizin Gözde Mekanlarından...