[FONT="Arial Narrow"]İngiltere'de yapılan bir araştırma kadınların kilo konusunda daha tutucu olduğunu gösteriyor, demek ki kilo konusunda bütün o tabuları yaratan bizlermişiz.

ONLAR 42 İSTİYOR

36 beden bayan esasında bütün kadınların olmak istediği bir vücuda sahip, yani kadınlar ne kadar ince olurlarsa o kadar kendilerini beğeniyor ve sevileceklerini umuyorlar. Oysa ki erkeklere göre bir kadın 42 olmalıymış, şaka değil gerçek bu İngiltere'de yapılan bir araştırmanın sonucu.

AYNI KİLODA KALIN İSTİYOR

Şişman ya da zayıf kadınların yüzde yetmiş dokuzu zayıflamak istiyor. Oysa ki erkek cephesinde işler değişik, onlar eşi olan kadının aynı kiloda kalmasını uygun buluyor bu ne çetrefilli bir havuz problemi?

3 BEDEN İNCELİRSEN TERKEDERİM

Kadınların içinde bulunmak istedikleri beden 36'yken, yüzde yirmibeş erkekler partneri 3 beden inceldiği takdirde onu terkedeceğini söylüyor. Gerçi yüzde ellisekiz oranındaki erkek de karısı 3 beden şişmanladığında onu terkedebilirmiş. Hadi bakalım çıkın işin içinden, demek ki kadınlar bir ilişkiye başladıktan sonra ne şişmanlayacak ne de zayıflayacak! Acaba bu yüzden mi kadınların yüzde kırkı dış görünüşleri hakkında sürekli endişeli yaşıyor? Ve yüzde ellibeş oranındaki kadın eşi olan erkeğin kendisi çekici bulup bulmadığından endişe ediyormuş.

Kadınların yüzde ellisi kızarkadaşlarının dış görünüşünü kıskanırken, ancak yüzde yirmidokuzu aynaya baktığında kendisi mutlu hissediyormuş. Yüzde ellialtı oranındaki kadın estetik operasyona evet derken yüzde kırkbiri liposuction'ı olması gereken estetik ameliyat tercihinde kullanıyor.

Kadınların yüzde yirmialtısı (ki bu ankette mutabık kalınan en yüksek oranlı cevap) en beğendiği kadın olarak televizyon sunucusu, müzisyen, aktris Myleene Klass'ı göstermiş. Demek ki kadınlar şirin ve sempatik olandan yana. Oysa erkeklerin beğendiği kadınlar klasmnında Myleene Klass, Kelly Brook'un açıkara ardında kalıyor. Kelly Brook kadınların sıralamasına da girse erkek oylarının neredeyse yarısını almış.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 607
favori
like
share
qamzeli Tarih: 21.08.2009 14:04
zikiye katılıyorum
ziki Tarih: 20.08.2009 14:14
[COLOR="Pink"]biDe türk erKekLeriNe sorMaK Lazım....:72:
qamzeli Tarih: 20.08.2009 13:40
oha yani
ŞİİR GÖZLÜ Tarih: 09.08.2009 19:23
vay be şaşırdım
güloş Tarih: 09.08.2009 18:07
En önemlisi, fikirlerin uyuşması. Güzellik ve yakışıklılık hepsi geçici şeylerdir. Kalıcı olan ruh güzelliğidir. Tabiki sağlık açısından kilo almak yaş ilerledikce insan sağlığına zarar verir, dolayısıyla fazla kiloya dikkat etmekte yarar var.
cmkcmk Tarih: 08.08.2009 15:55
dış görünüşe değil kafanın içine bakmalı gerisi boşşşşş
Sylar Tarih: 03.08.2009 15:17
Aynı kiloda kalsın istiyormuş...

Sanki kendi aynı kalıyor da. Önce siz evlilikten sonra oluşan o göbeğinize bakın erkekler.