Antep'te sakatlar can sıkıyor!


Sezonun ilk maçında Galatasaray'ı konuk edecek olan Gaziantepspor, bu maçın hazırlıklarını sürdürürken, teknik direkktör Jose Couceiro sakatlıklar nedeniyle kadaro kurmakta zorlandığını açıkladı..

Celal Doğan Tesisleri'nde teknik direktör Jose Couceiro yönetiminde yapılan çalışmalara sakatlığı devam eden Ivan ve yeni transfer Batuhan katılmazken, hafif sakatlığı bulunan Tabata ise salonda çalıştı.

Teknik direktör Jose Couceiro'un sahada mini bir toplantı yapmasının ardından Kırmızı-siyahlı futbolcular önce ısınma koşusu ardından da toplu çalışmalarda bulundular.

Teknik direktör Jose Couceiro, antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gaziantepspor'da bazı ufak sorunlar olduğuna dikkat çeken Couceiro, "Şu anda bazı ufak tefek sorunlarımız var. Mesela Ivan sakat, Tabata'da hafif bir sakatlık var. Hollanda'da oynanan ve yarım kalan özel maçtaki ceza durumu belli değil. Orada kart gören oyuncuların oynayıp oynamayacağı veya ne kadar ceza alacaklarını bilmiyoruz. Bu sebeple Galatasaray karşısına nasıl bir kadro çıkaracağımızı bilmiyoruz" dedi. Bütün maçların önemli olduğunu ancak bu haftaki rakipleri Galatasaray'ın büyük bir ekip olduğunu belirten Couceiro, "Bence bütün maçlar önemlidir. Galatasaray gibi büyük bir ekibe karşı oynayacağız. Galatasaray hem Türkiye'nin hem de Avrupa'nın büyük bir ekibi. Kesinlikle kolay bir maç olmayacağını biliyoruz. Hiç bir zaman hiç bir maç zaten kolay olmaz. Biz sahaya çıkıp futbolumuzu ortaya koymaya çalışacağız. Galatasaray'a saygı duyuyoruz, ama ne olursa olsun biz her maçı kazanmak için oynayacağız" diye konuştu.

Couceiro, Galatasaray'a karşı özel bir önlem alıp almayacağı sorusuna üzerine de, "Galatasaray'ın oyuncu kalitesini biliyoruz ve bire bir hiç bir oyuncuyu veremezsiniz. 11 oyuncuyu kontrol edip siz de oyununuzu ortaya koymalısınız. Alanları kapatırsak, birebir bir şey yapmaya ihtiyaç duymayız diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Couceiro, Gaziantepspor'da genç oyuncu sayısının çok olmasının hem kulüp hem de oyuncular açısından iyi olduğunu, önümüzdeki günlerde bazı oyuncuları farklı yerlerde değerlendirebileceklerini de sözlerine ekledi.


ajansspor

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 422
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 04.08.2009 14:49
gaziantepsporun takviye yapmasi lazim bence diye düşünüyorum
Asi Çaykaralı61 Tarih: 04.08.2009 10:47
tabta ilk maçda yani gs maçinda oynarsa belki gs den bir beraberlik kopartabilir diye

düşünüyorum antepspor takımı

neden gelibiyet koparamaz demedim derseniz bence biraz zor gs iyi kadro kurdu ama blki

süpriz olabilir