Murat Göğebakan A Legend Of Anatolian Rock 2009 - Murat Göğebakan A Legend Of Anatolian Rock - Murat Göğebakan - A Legend Of Anatolian Rock - Murat Göğebakan 2009 - A Legend Of Anatolian Rock Yeni Albüm

Anadolu Rock’ın efsane ismi, Murat Göğebakan’ın en sevilen eserlerinin yer aldığı albümleri bu 3 CD den oluşan box sette bulacaksınız.Sanatçının, 1999 Yılında “Tek Suçum Seni Sevmekmiş” adlı, büyük beğeni topladığı albümdeki “Anlasana, “Göç” ve “Malabadi Köprüsü” gibi eserlerini CD 1 de zevkle dinleyebilirsiniz.

CD 2 de 2000 yılında çıkarmış olduğu bir önceki albümüne göre melodi olarak daha sert bir çalışma olan “Merhaba” albümünün en çok dinlenilen parçaları yer almakta. Bu albümde de öne çıkan eserler, aynı zamanda albümün klip parçaları; “Merhaba” ve “Yeminin mi Var?”

CD 3 de ise ilk defa yayınlanan 5 eserden oluşan, yeni ve çok farklı bir çalışmayla, ilk kez bir şiir albümüyle karşımıza çıkıyor sanatçımız. Albümde, “Umut” adlı parça Onur Akın bestesiyle hayat bulmakta. Yusuf Hayaloğlu’nun herkesin beğenisini kazanan “Ah Ulan Rıza” adlı şiirini M. Necdet Tokatlıoğlu’nun Bir Sevgi İstiyorum bestesiyle kucaklaştıran Murat Göğebakan, eseri muhteşem bir yorumla icra etmiş Ayrıca bu albümde sanatçının söz ve besteleri kendisine ait olan “Gurbet” ve “Sitem” adlı eserler ile yine sözlerini yazdığı “Kurban” adlı çalışma albümün diğer eşsiz eserlerinden.

Anadolu Rock’un asi, hırçın ruhundan, bu albümleri dinlemeye doyamayacak, başucunuzdan ayıramayacaksınız.

Albüm İçerik

[url]http://www.main-board.com/album-kapaklari/254871-murat-gogebakan-a-legend-of-anatolian-rock-2009-a.html[/url]

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 447
favori
like
share
mgfundan Tarih: 18.08.2009 00:04
üyeyim ama hiç bişe göremiyorum