Es-Es - ATV Es-Es - Es-Es Dizisi - Namıdiğer Eskişehir - ATV Yeni Dizisi Es Es - Namıdiğer ES-ES - ATV Yeni Dizi Es-Es - ATV Dizileri - Eskişehir - Es-Es Dizisi Oyuncuları - Erdal Beşikçioğlu - Tims Yapım - Ahmet Rıfat Şungar

Çekimleri 20 Temmuz’da Eskişehir’de başlanan “Es-Es “ isimli dizide, genç kuşak oyuncularla usta tiyatrocular buluşacak.OYUNCULAR

Uras: AHMET RIFAT ŞUNGAR, Işık: ERDAL BEŞİKÇİOĞLU, Tercan: BERK HAKMAN
Selmin: DERYA ALABORA, İrem LEYLA TUĞUTLU, Menekşe: PINAR DİKİCİ
Azmi: UMUT KARADAĞ, Alaz: OLCAY YUSUFOĞLU, Dilşa BEYZA ŞEKERCİ
Gürel: SERTAN ERKAÇAN, Koray MERT AYDIN, Rüya: SÜREYYA GÜZEL
Orhan: NEZİH IŞITAN, Eşref: ŞAHİN ERGÜNEY

Hayata 1-0 yenik başlayanların, belkide kazananların hikayesi: ES-ES

Kimileri şanslı doğar!
Lüks bir semtte yaşar, iyi okullarda okur, kolay iş bulur, en güzel kızı kapar, babası ona en iyi arabayı alır. Hayat kolaydır onun için.

Kimileri de şanssız doğar!
Yoksul bir mahellede yaşar ,iyi okullarda okuyamaz, iş bulamaz. Doğduğu gün kaderi çizilmiştir, zor bir hayatın içine düşer.
Dener, çabalar ama çoğu zaman başaramaz,tutunamaz. Bir şekilde suça bulaşıp sabıkalı olma dışında başka bir alternatifi olmaz hayatta..
Ama başka ne yapabilir ki?
Yaşadıkları onların tercihi değildir, pisliğin içine doğmuşlardır sonuçta. Etiketi yapıştırmak kolaydır ;
Sokak serserisi. Mahalle delikanlısı.
Aynı Uras gibi,

Geçmiş günahların gölgesi uzun olurmuş. Ne geçmişi peşini bırakacaktır ne de ona sokak serserisi gözüyle bakanların zulmünden kurtulacaktır Uras…
Ama kaderine ters gidecektir.
Yeni arkadaşları, yeni ortamı, yeni şehir aracılığıyla hayatını değiştirmeye, düzeltmeye, içine doğduğu çukurun pisliğinden kurtulmaya çalışacaktır.

Bazılarımız o gence ,el uzatmak, bir ışık olup önünü aydınlatmak, kaderini değiştirmek isteriz . Bir sokak serserisinin kendisine uzatılan eli tutması ve ışığa doğru ilerlemesinin hikayesi ES-ES.

Uras yeni umutların şehrine yol alacaktır. Eskişehir (namıdiğer ES-ES)’e Onun için bütün bu olanlar yeniden doğmaktır. Hele bir de aşık olduğu zaman.Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2653
favori
like
share