LD190G - LD190N - LCD Lapfit monitörler - UbiSync fonksiyonu - LCD monitör - Samsung Electronics - Dizüstü Bilgisayar - Laptop Monitörü İçin Geniş Ekran - 16:9 LCD Lapfit monitörlerSamsung Electronics, dizüstü bilgisayarlar için geniş ekranlı, 16:9 LCD Lapfit monitörleri LD190N ve LD190G monitörleriyle pazarda yeni bir sayfa açtı.

Ergonomik tasarımı ile bağlantıda en üst seviyede rahatlık sunan 18,5 inçlik SyncMaster LD190G ve LD190N, dizüstü bilgisayar kullanıcılarının çift monitör kullandığı ortamlar için özel olarak tasarlandı.

Dizüstü bilgisayara USB kablosu ile kolayca bağlanan LD190G, UbiSync fonksiyonu ile yazılımın yüklenmesinin ardından çözünürlüğün otomatik olarak ayarlanmasına olanak sağlıyor. Kullanıcılar “Magic Bright-Sihirli Parlaklık” fonksiyonunu kullanarak, monitörün parlaklık seviyesini dizüstü bilgisayar ekranının parlaklık seviyesiyle aynı seviyeye ayarlayabiliyor. 1360 x 768 çözünürlüklü, 16:9 geniş ekran LCD monitör, kullanıcılara film ya da televizyon dizilerini seyrederken ve oyun oynarken mükemmel görüntü kalitesi sunuyor.

Çevre dostu lapfit monitörler, geleneksel ürünlere oranla yüzde 33 daha az elektrik (22W) kullanacak şekilde tasarlandı.Kaknak:Veteknoloji

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 534
favori
like
share