Uefa Kupası 3. Tur İlk Maç Sonuçları - Uefa Avrupa Ligi 3. Tur Maç Sonuçları - Uefa Avrupa Ligi Maç Sonuçları 2009 - Uefa Maç Sonuçları - Uefa Maç Sonuçları 2009



UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Rövanş Maçları Yarın Avrupa'nın Çeşitli Kentlerinde Oynanacak ve Play-Off'a Kalan Takımlar Belli Olacak.


UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme rövanş maçları yarın Avrupa'nın çeşitli kentlerinde oynanacak ve Play-Off'a kalan takımlar belli olacak.

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimiz Fenerbahçe ile Galatasaray bu turda oynadıkları ilk maçlarda rakiplerini 5 - 1 ve 4 - 1 yenerek rövanş için önemli avantaj elde ettiler.

Temsilcilerimizden Galatasaray, İsrail temsilcisi Maccabi Netanya ile ilk maçı deplasmanda oynadı ve 1 - 0 geriye düştüğü maçta sahadan 4 - 1 galip ayrılarak yarın evinde oynayacağı rövanş maçı için önemli bir avantaj elde etti.

Fenerbahçe ise, Macaristan temsilcisi Honved ile Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda yaptığı mücadelede adeta gol şov yaptı. Geçen yılın küskün ve suskun golcüsü Güiza'nın 3 gol attığı maçta temsilcimiz sahadan 5 - 1 galip ayrılırken yarın oynanacak rövanş maçına turu büyük ölçüde garantilemiş olarak çıkacak.

3. tur ön elemede tek karşılaşma dün gece oynanırken, turu geçen takım da Vaslui (Romanya) olmuştu. 3. turun ilk maçlarında alınan sonuçlar ve yarın oynanacak rövanş maçlarının programı ise şöyle:

Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi) - Vaslui (Romanya): 1 - 1 (İlk maç: 0 - 2) Tur atlayan takım, Vaslui

Yarın

APOP/Kinyras Peyias (Kıbrıs Rum Kesimi) - Rapid Wien (Avusturya): 1 - 2

Krylya Sovetov Samara (Rusya) - Saint Patrick's Athletic (İrlanda): 0 - 1

Cherno More Varna (Bulgaristan) - PSV Eindhoven (Hollanda): 0 - 1

Sigma Olomouc (Çek Cumhuriyeti) - Aberdeen FC (İskoçya): 5 - 1

Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Vaduz (Liechtenstein): 1 - 0

NK IB Ljubljana (Slovenya) - Metalurh Donetsk (Ukrayna): 0 - 2

Crvena Zvezda (Sırbistan) - Dinamo Tiflis (Gürcistan): 0 - 2

Slaven Koprivnica (Hırvatistan) - Tromsö IL (Norveç): 1 - 2

PAOK FC (Yunanistan) - Valerenga Fotball (Norveç): 2 - 1

Motherwell FC (İskoçya) - Steaua Bükreş (Romanya): 0 - 3

Metalist Kharkiv (Ukrayna) - HNK Rijeka (Hırvatistan): 2 - 1

NAC Breda (Hollanda) - Polonia Varşova (Polonya): 1 - 0

Odense BK (Danimarka) - Rabotnicki (Makedonya): 4 - 3

Legia Varşova (Polonya) - Brondby IF (Danimarka): 1 - 1

Derry City FC (İrlanda) - CSKA Sofia (Bulgaristan): 0 - 1

MFK Kosice (Slovakya) - Slavija Sarajevo (Bosna): 2 - 0

Hapoel Tel-Aviv FC (İsrail) - IFK Göteborg (İsveç): 3 - 1

Karabağ (Azerbaycan) - Honka Espoo (Finlandiya): 1 - 0

Paços de Ferreira (Portekiz) - Bnei Yehuda (İsrail): 0 - 1

Avusturya Wien (Avusturya) - Vojvodina (Sırbistan): 1 - 1

SK Sturm Graz (Avusturya) - Petrovac (Karadağ): 2 - 1

Honved FC (Macaristan) - Fenerbahçe (Türkiye): 1 - 5

Galatasaray (Türkiye) - Maccabi Netanya (İsrail): 4 - 1

Hajduk Split (Hırvatistan) - MSK Zilina (Slovakya): 1 - 1

Young Boys (İsviçre) - Athletic Bilbao (İspanya): 1 - 0

Hamburger (Almanya) - Randers (Danimarka): 4 - 0

Lech Poznan (Polonya) - Fredrikstad (Norveç: 6 - 1

Lahti (Finlandiya) - Club Brugge (Belçika): 2 - 3

LOSC Lille (Fransa) - Sevojno (Sırbistan): 2 - 0

Sarajevo (Bosna) - Helsingborgs (İsveç): 1 - 2

IF Elfsborg (İsveç) - Braga (Portekiz): 2 - 1

Fulham (İngiltere) - Vitra (Litvanya): 3 - 0

Basel (İsviçre) - Reykjavik (İzlanda): 2 - 2

AA Gent (Belçika) - Roma (İtalya): 1 - 3

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 877
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 09.08.2009 14:33
bize touluse çikti biraz zorlar ama geçeriz turu

Allah'ın izniyle
Asi Çaykaralı61 Tarih: 06.08.2009 14:02
bakalım rakipler kım olacak