Mehmet Ali Erbil Star TV'de

Mehmet Ali Erbil, yeni yayın döneminde Star TV'de yepyeni bir yarışma programı sunacak.
Mehmet Ali Erbil, sunacağı yeni programda hem stüdyodaki yarışmacılarla, hem de ekran başındaki izleyicilerle eğlence dolu saatler geçireceklerini söyledi. Erbil, Star TV izleyicileriyle yeniden buluştuğu ve onlarla birlikte eğlenceli bir yarışma sunacağı için çok mutlu olduğunu dile getirdi. Birbirinden değerli armağanların dağıtılacağı yarışmanın formatı yurtdışından satın alındı.

Kaynak:Star TV Ana Haber

Mehmet Ali Erbil yeni yarışma programını anlattı
Star TV Ana Haber Bülteni'nde Nazlı Tarhan'ın konuğu olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yayına Yeniköy'deki evinden görüntülü bağlantı ile katıldı.
Yarışmacıları işkenceden geçirecekler!

Yarışma programıyla ilgili detaylar veren Erbil, bugüne kadar insanların yarışma programlarından çok kolay para kazandıklarını belirtti ve "Herkes televizyonlara çıkıp hem ünlü olmak hem görünebilmek hem de para kazanmak adına çıkıyorlar. Bu kez çıkacakları yarışmada şunu göz önünde bulundurmaları gerekiyor bu yarışmada doğru yanıt vermek için onlara önce işkence yapıyoruz" diye konuştu.

'İşkence'nin sınırının televizyonun kuralları çerçevesinde olacağının altını çizen Mehmet Ali Erbil, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu bir bilgi yarışması tabii ki tamamıyla da bilgiye dayalı değil. Birazcık da eğlence yarışması olduğu için, cevap vermek için bastıkları butondan kendilerine elektrik verilecek. Hem bu zor koşullar altında hem yanıt verecekler hem de o koşullara uymaya çalışacaklar. Bu tür koşulları göz önüne alıp yarışmaya katılacaklar. Tabii bu etap etap olarak daha zorluklar da bekleyecek yarışmacılarımızı bu etapların sonunda ve büyük bir ödüle, diyelim ki bir arabaya sahip olacaklar. Ama arabaya sahip olabilmeleri için de arabadan arta kalanların sağlıklı olması gerekiyor. Yani bir takım aksamlarının arabanın belki de gitmiş olması gerekecek, yarışmanın sonunda. O yüzden de ne kadar doğru yanıt verirse arabayı o kadar sağlam ve sıfır alacak."

Televizyon Gazetesi

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 1401
favori
like
share