''Golü bulacakken elektrik gitti''


Denizlispor Teknik Direktörü Erhan Altın, Fenerbahçe ile oynadıkları mücadelede golü bulacakken elektriğin kesildiğini söylerken, bunun kaderlerinde olduğunu ifade etti.Erhan Altın'ın açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri şu şekilde;

“Öncelikle yeni sezon hayırlı olsun, fair play içerisinden geçsin. Kaderimizde varmış bu, elektrik gitti maçta. Öncelikle maçı yorumlarsak, ilk devre istediğimiz futbolu yansıtamadık, bunun sıkıntısını yaşadık. Ben futbolcularıma 1 haftadır ‘baskıyı üzerinizden atın’ diyorum. Antrenman nasılsa maç da aynı diye söylüyoruz ama olmadı ister istemez bir heyecan vardı üzerlerinde. Hem ilk maçlarına çıkmaları, hem Fenerbahçe baskısı ile toplanamadık, ne olduğunu anlamadan da golü yedik. Ama ikinci devre soyunma odasında konuşmamızda ne yapmak istediğimizi aktardık oyuncularımıza, onlar da maçı kazanmak için her şeyi yansıttılar. Bu nedenle kendilerini kutluyorum.”

“Kaydedebiliriz de, kazanabiliriz de, bu futbolun doğasında var.. Ama kendi evimizde oynadığımız ilk maçta kazanmak isterdik fakat olmadı, artık önümüze bakıyoruz.”

“İkinci yarıda Fenerbahçe üzerinde baskıyı kurmuştuk, onlarda da bir çöküntü vardı.. Golü bulacağımız anda Fenerbahçe’nin dinlenmesi ve toparlaması, bizim de moralimizi etkiledi. Kader de bu da varmış. Fenerbahçe’yi tebrik ederim”

BASIN TOPLANTISI

Turkcell Süper Lig'de evinde Fenerbahçe'ye 2-0 mağlup olan Denizlispor'da teknik direktör Erhan Altın, ''İkinci yarı futbol adına ne gerekiyorsa yaptık'' dedi.

Altın, maçtan sonra yaptığı açıklamada, ikinci yarı istedikleri futbolu oynadıklarını, ancak bunu sonuca yansıtamadıklarını belirtti.

Ligin ilk maçında Fenerbahçe gibi moral motivasyonu yüksek, güçlü bir takımla karşılaştıklarını ifade eden Altın, şöyle konuştu:
''Puanla başlamak istiyorduk, olmadı. İlk devre istediklerimizi sahaya yansıtamadık. Tabi ki bunun nedeni var, baskı... Baskıyı atamadan, kendi hatamızdan bir gol yedik. Ancak ikinci yarı futbol adına ne gerekiyorsa yaptık. Maalesef, bahane olsun diye söylemiyorum ama yakaladığımız pozisyonlar vardı, değerlendiremedik. Bizim maçı kazanmak adına baskı kurduğumuz dakikalarda Fenerbahçe de pozisyonlar buldu. Bu takımdan ümitliyim, ikinci yarıdaki oyunumuzu sürdürürsek, ilerleyen haftalarda çok daha iyi işler yapacağımızı inanıyorum.''

Denizlispor kaptanı ve kalecisi Özden ise ilk yarı iyi oynamadıklarını ancak ikinci yarıda rakibe baskı kurduklarını belirterek, ''İkinci devre Fenerbahçe'yi hapsettik. O sırada elektrikler kesildi. Bu da motivasyonumuzu etkiledi. Puan alarak lige başlamak isterdik ama olmadı. Biz iyi bir ekibiz. İlerleyen haftalarda daha iyi işler yapacağız'' diye konuştu.

ajansspor

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 621
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 11.08.2009 12:20
biz oldu diyoruz zaten olan olmus biten bitmiş
Çaykarali-61 Tarih: 11.08.2009 11:22
ne etçen kader olur bu hafta zaten ilk haftaydı
Asi Çaykaralı61 Tarih: 10.08.2009 14:19
orasını bilemem size gore fener bize gore TRABZONSPOR Aşki Hiç bitmez
KaRaKıZ Tarih: 10.08.2009 14:16
fenerim benim biriicik sevgilim:5:
Asi Çaykaralı61 Tarih: 10.08.2009 14:15
yenrlermiydi yenemezlermiydi bilemem ama bence bir puan çıkardi en azindan denizli iyi basti
KaRaKıZ Tarih: 10.08.2009 14:10
hahaha sanki yeneceklerdi
Asi Çaykaralı61 Tarih: 10.08.2009 14:07
tabii kide denzili çok basmişti ikinci yarida baslarda sonra bence de soğudular
Çaykarali-61 Tarih: 10.08.2009 13:13
elektriklerin kesilmesi oyuncuları oyundan soğuttu
Asi Çaykaralı61 Tarih: 10.08.2009 11:51
bencdede denzili çok basti ama elektrikler gitii tabii normal oyuncular da sogudu oyundan 40

dkk hemene hemen dinlendiler terleri soğudu