''Bu tip hataları yapmamalıyız''


Turkcell Süper Lig'in ilk haftasında sahasında ligin güçlü ekiplerinden Galatasaray'a 3-2 yenilen Gaziantepspor'un teknik direktörü Jose Coucerio, maçı kendi hataları yüzünden kaybettiklerini, ancak maçın hakkının beraberlik olduğunu söyledi.

Jose Coucerio, karşılaşma sonrasında yaptığı değerlendirmede, Galatasaray gibi büyük bir ekibe maçın henüz başında iki gol ikram ettiklerini, bu nedenle maçı çevirmekte zorlandıklarını belirtti.

İki golü yedikten sonra maçı çevirebilecek güce ve mantaliteye sahip olduklarını gördüklerini, bunun da karşılaşmaya olumlu etki yaptığını ifade eden Coucerio, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Da Silva'nın attığı mükemmel gol olumlu etki yaptı ve ikinci yarıda oyunu beraberliğe getirebilirdik. Yenilginin üzerine gitmek tabii ki çok zordur, hem de güçlü bir ekibe karşı. Yenilirken, maçı çevirmeye çalıştık, ama bunu ne yazık ki başaramadık. Çok üzgünüz. Artık bizim bundan sonra yapmamız gereken, bu hatalardan ders çıkartmak. Çünkü bu maçı kendi hatalarımızdan dolayı kaybettik. Bu tip hataları yapmamamız gerekiyor.''

Golü kalelerinde erken görmelerinin rakibi olumlu, kendilerini ise olumsuz yönde etkilediğini anlatan Coucerio, ''Golü erken bulması Galatasaray'a moral verdi, bizim de moralimizi bozdu. Böyle bir takıma karşı yenik oynamak kolay değil. Galatasaray bu maça kadar 4 resmi maç yaptı, bizim ise ilk resmi maçımızdı. Maçın belirli anlarında onlar, daha sonra biz etkili olduk. Sıcak hava iki takım için de geçerliydi'' şeklinde konuştu.

ajansspor

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 433
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 11.08.2009 12:25
ama haftaya oynayacaği takıma karşi bu futbolla oynarsa galip gelebilir
Çaykarali-61 Tarih: 11.08.2009 11:27
hatadan dolayı yenildi antepspor
Asi Çaykaralı61 Tarih: 10.08.2009 14:21
antep yeni bir adam almiş 99 numara golu atan o adam hosuma ggitii süper adam sol

ayağina çok hakım adam
Çaykarali-61 Tarih: 10.08.2009 13:18
gaziantep galatasaray a zaten hatadan dolayı yenildi