Turkcell 3G TV Nasıl İzlenir - Turkcell 3G - TV Nasıl İzlenir - Turkcell 3G - Turkcell - 3G TV Nasıl İzlenir - Turkcell 3G TV

3G ile hayatımıza birçok yenilik girdi. İşte bunlardan biride cep telefonundan televizyon izleme özelliği. Peki Turkcell’liler nasıl TV izleyebilir?3g kapsama alanına girdiğinde otomatik olarak 3g ye geçiyor bu alanda MOBILTV yazıp 2222 ye yollayın sonra linke tıklayıp indirin. Uygulama yüklendikten sonra AYAR TV yazıp 2222 ye yollayın ayarları kaydedin sonra uygulamaya girin erişim noktası olarak herzaman MOBIL TV seçin sonra paket satın alma falan var onları siz yaparsınız benden bu kadar

Boşuna UMTS seçmeyin hem bataryanız gider hemde arayanlar size ulaşamaz kapsama alanına girdiğinizde otomatik devreye geçiyor.

Turkcell MobilTV Standart Paketini aylık veya günlük satın alarak aşağıdaki kanalların canlı yayını izleyebilirsiniz.

CNBC-E, FOX, KANAL 7, KANAL 24, KRAL TV, NTV, NTV SPOR, POWERTÜRK, SAMANYOLU TV, SHOW TV, SKYTÜRK, TJK TV, YUMURCAK TV

Video ekranından ise haber, finans, dizi, film gibi dilediğiniz kategoride çok sayıda videoyu streaming teknolojisi ile izleyebilirsiniz.

Ücretlendirme:

Turkcell MobilTV Standart Paketi 2009 yılı sonuna kadar %50 indirimli olup, 2009 kampanyalı fiyatları aşağıda verilmiştir.

Aylık Standart paket KDV ve ÖİV dahil 4,95 TL / 35 kontör ücretindedir.

Günlük Standart paket KDV ve ÖİV dahil 1 TL / 7 kontör ücretindedir.

Turkcell MobilTV servisi altında yer alan video içerikleri KDV ve ÖİV dahil 4 TL / 32 kontör ücretindedir.

Turkcell MobilTV wap portalı ve telefon uygulaması içindeki dolaşımlarda ve servis kullanımında bağlantı ücreti alınmamaktadır.

Aylık paketlerde 20 saat, günlük paketlerde 4 saat kullanım limiti bulunmaktadır. Limit aşımı KDV ve ÖİV dahil dakika başı 0,13 TL/1 kontör ücretlendirilir.

Turkcell için Sık Sorulan Sorular:

Bu servisi kimler kullanabilir?

Turkcell MobilTV servisini telefonu Turkcell MobilTV uyumlu olan tüm 3G aboneleri kullanabilir.

Servis nasıl kullanılır?

Servisi 2222′ye MOBİLTV yazıp göndererek kullanabilirsiniz. MOBİLTV yazıp 2222′ye kısa mesaj gönderdiğinizde telefon modelinize göre Turkcell MobilTV uygulaması veya wap portalı linki telefonunuza otomatik olarak gönderilir. Turkcell MobilTV uygulamasında “Paket İşlemleri>TV Paketleri” ekranından, Turkcell MobilTV wap portalinde “TV>Paket İşlemleri” ekranından istediğiniz paketi satın alıp, TV ekranından paketiniz içerisindeki kanalları izleyebilirsiniz.
Servis ayarları nasıl yapılır?

AYAR MOBİLTV veya AYAR TV yazıp 2222′ye kısa mesaj gönderebilir ya da Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak ayarlarınızı alabilirsiniz.

Turkcell MobilTV Uygulaması nasıl kullanılır?

Turkcell MobilTV uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra uygulamaya telefonunuzda Menu > Uygulamalar > Turkcell MobilTV altından erişebilirsiniz. Turkcell MobilTV ikonuna tıkladıktan sonra uygulamaya ilk girişte gelen ekranda bağlantı noktası olarak “Mobiltv” seçiniz.

Son İzlediklerim ekranından son izlenilen televizyon kanalı ve video içeriklerine erişebilirsiniz.

Paket İşlemleri>TV paketleri ekranından istediğiniz paketi satın alabilir, Paket İşlemleri>Paketlerim altından paketinizi iptal edebilirsiniz.

TV ekranında:

* Satın aldığınız paket içerisindeki kanalları izleyebilir,
* TV ekranındayken kanalın üzerine gelip “İzle” ile yayını başlatabilir,
* TV ekranındayken numara tuşlarından istediğinize uzun süreli basarak kanal için numara atayabilir,
* Yayını izlerken sağ/sol, yukarı/aşağı tuşları ile ses açıp kapatabilir, kanal değiştirebilir.
* TV ekranındayken izlemek istenilen kanalın üzerine gelip joystick ile sağa tıklayarak kanalın 1 günlük yayın akışı ile ilgili bilgi alabilir, “Seçenek”ten istenilen programa “Hatırlatma” ekleyebilirsiniz.

Video ekranından istediğiniz kategorideki videoyu satın alınarak 24 saat süresince ücretsiz izleyebilirsiniz.

Turkcell MobilTV Wap portalı nasıl kullanılır?

Turkcell MobilTV wap portalına wap.turkcell-im.com.tr üzerinden erişebileceğiniz gibi wap.mobiltv.turkcell.com.tr adresinden de bağlanabilirsiniz.

TV>Paket İşlemleri sayfasından istediğiniz paketi satın alabilir veya iptal edebilirsiniz.

TV ekranındayken izlemek istediğiniz kanalın yanındaki i ikonuna tıklayarak kanalın 1 haftalık yayın akışını öğrenebilirsiniz.

Video ekranında istediğiniz kategorideki videoyu satın alarak 24 saat süresince ücretsiz izleyebilirsiniz.

Satın aldığınız videolara Video>Videoların için tıkla linkine tıklayarak erişilebilirsiniz.

Turkcell MobilTV Paketleri nasıl iptal edilir?

Turkcell MobilTV uygulamasında Paket İşlemleri>Paketlerim ekranından ya da Turkcell MobilTV wap portalinde Paket İşlemleri sayfasından, Turkcell Müşteri Hizmetleri, Turkcell Ekstra ve Abone Merkezleri veya Online İşlem Merkezi üzerinden paketinizi iptal edebilirsiniz.
Kalan kullanım hakkı nasıl öğrenilebilir?

KALAN yazıp 2222′ye göndererek veya Turkcell Müşteri Hizmetleri arayarak kaç saat paket kullanım hakkınız kaldığını öğrenilebilirsiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2411
favori
like
share