Almanyanın önde gelen spor dergisi Kickerde yapılan ankette, Bundesligada ayın futbolcusu olarak Kaiserslautern formasıyla 6 gol atan Halil Altıntop seçildi

Makaayı da geçti
Kaiserslautern'de yeni sezona fırtına gibi başlayan ve geride kalan üç haftada 6 kez rakip fileleri havalandıran Halil Altıntopa büyük onur... Almanyanın önde gelen spor dergilerinden Kickerde yapılan ankette genç oyuncu, Ağustos ayının futbolcusu olarak belirlendi. Temsilcimiz, 41.19luk oranıyla ilk sırayı alırken Halili, Bayern Münihin golcüsü Roy Makaay yüzde 39.75, Werder Bremenli Klasnic 19.05lik oy oranıyla izledi.

Takımda kalabilirim
Dergiye bir açıklama yapan Halil, Şu an Kaiserslauternde kalma şansım yüzde 50. Milli takımda da önemli goller atmam durumunda Kaiserslauternin ilk konuşacağım kulüp olduğunu Başkan Jaeggi biliyor. Takımım ile sözleşmemi uzatmayı düşünürüm, ancak kulübün hedeflerinin ne olduğunu, ne yapmayı planladıklarını bilmek isterim dedi. Milli takımın durumuna da değinen yıldız oyuncu, Grubumuzda ikinci olmak için Danimarkayı yenmemiz gerekir. Disiplinli oynarsak bunu başarırız ifadesini kullandı.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 401
favori
like
share