Bu Kalp Seni Unutur Mu - Yeni Dizi Bu Kalp Seni Unutur Mu - Bu Kalp Seni Unutur Mu Oyuncuları - Bu Kalp Seni Unutur Mu Konusu - Bu Kalp Seni Unutur Mu Show Tv - Bu Kalp Seni Unutur Mu Yeni - Show Tv Yeni Sezon

“Bu Kalp Seni Unutur Mu” Yeni Yayın Döneminde Show Tv’deYapımcı: Tomris Giritlioğlu

Oyuncular: Bülent İnal, Berrak Tüzünataç, Saygın Soysal, Okan Yalabık, Melis Birkan

Hatırla Sevgili‘nin ekibi yeni yayın döneminde 1980′den günümüze gelen yeni bir dizi çekmeye hazırlanıyor.Senarist Nilgün Öneş. Yönetmenliğini ise “Ihlamurlar Altında” dizisinin yönetmeni Aydın Bulut olacak. Yeni dönem dizisi büyük olasılıkla Sezon başında Show Tv‘de seyircisiyle buluşacak. Bu dönemin kahramanları yeni oyuncular ile karşımızda olacak. Özellikle ‘‘Özallı Yıllar” bu yeni bölüme damgasını vuracak. Hülya Avşar‘ın dizide oynayacağı konuşuluyor. Ama netlik kazanmadı. Ancak Avşar Kızı Bu sezon Med Yapım‘ın gerçekleştirdiği “Acil Servis” Dizinde bir hemşireyi canlandıracağını belirtmişti. Yine de kesin bilgiler geldiğinde size ulşatıracağız.

“Bu Kalp Seni Unutur Mu” şarkısı Fikret Kızılok tarafından bestelenip sözleri yazılmış . Tıpkı Hatırla Sevgili‘ gibi yeni sezonda gösterilecek olacak dizinin de, o dönemin şarkılarından biriyle isimlendirilmesi oldukça ilginç olmuş.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1814
favori
like
share