WALKMAN® Efsanesi Yeni B Serisi - Teknoloji Haberleri - ZAPPIN™ - Sony - B Serisi MP3 - VAIO® CS - Cyber-shot™ S Serisi - Serinin B140F - MP3 Çalar


Sony’nin geliştirdiği yeni WALKMAN® B Serisi MP3 çalarlar, hafif ve ince tasarımları, dört farklı renk seçeneği ve üstün teknolojileriyle müzik dinleme keyfini zirveye çıkarıyor.

“Sürükle-bırak” özelliği, hızlı ve kolay şarkı aramayı sağlayan ZAPPIN™ teknolojisi ve düşük frekansları güçlendiren bas güçlendirme özelliğine sahip yeni seri, 18 saatlik kesintisiz müzik dinleme keyfi sunuyor. 90 dakikalık çalma süresi için MP3 çaları sadece üç dakika şarj etmek yeterli oluyor.Sony’nin en son ses ve video teknolojisini kullanarak geliştirdiği yeni WALKMAN® B Serisi MP3 çalarlar, kişisel müzik ve eğlence deneyimine yeni bir boyut katıyor. Yeni B serisi WALKMAN®’ler, ince, kompakt ve renkli tasarımlarıyla hem kullanıcılarının yaşam tarzlarını yansıtıyor hem de her yere kolayca taşınabiliyor.Günümüzün aktif yaşam tarzıyla uyum sağlayan yeni ultra kompakt WALKMAN® B140 serisi, şık tasarım anlayışını ve üstün teknolojik özellikleri, WALKMAN®’in eşsiz ses kalitesiyle birleştiriyor.Dört farklı renk seçeneği ve uyumlu kulaklıklarla zenginleştirilen yeni seri, siyah, kırmızı ve pembe detaylarıyla bu yazın çarpıcı VAIO® CS ve Cyber-shot™ S Serisi modelleriyle de çok uyumlu…Küçük boyutlarına rağmen 18 saatlik kesintisiz müzik dinleme keyfi sunan WALKMAN® B Serisi, kullanıcılarına hızlı şarj imkânı da sağlıyor. 90 dakikalık çalma süresi için MP3 çaları sadece üç dakika şarj etmek yeterli oluyor.

Yeni seri, sevilen şarkıları yüklemek için bilgisayara ihtiyaç duymuyor. USB ile “USB Yığın Bellek Yönetimi” ve “Ripping/Up-Streaming” yazılımlarını destekleyen mikro/mini ses sistemlerine kolayca bağlanabiliyor. Sevilen şarkılar, bilgisayardan, “sürükle-bırak” özelliğiyle kolayca MP3 çalara aktarılabiliyor.

WALKMAN® B Serisi’nin ses kalitesi, WALKMAN®‘in haklı şöhretini bir kez daha kanıtlıyor. Beş farklı ekolayzer seçeneği sunan seri, müziğin ritmine eşlik eden LED aydınlatmaları ve tek bir tuşla çalışan ve düşük frekansları güçlendiren bas güçlendirme özelliği sayesinde de müzik dinleme deneyimine keyif katıyor.

Serinin modelleri, Sony’nin eşsiz ZAPPIN™ teknolojisine sahip ilk B Serisi MP3 çalarlar olma özelliğini taşıyor. ZAPPIN™ teknolojisi, spor gibi çeşitli aktivitelerle uğraşırken istenilen şarkıları aramakla zaman kaybetmeye son veriyor. Bu eşsiz teknoloji, her şarkının içerisinden birkaç saniye çalarak, aranılan şarkının hızlı bir şekilde bulunmasını sağlıyor. Bir şarkının sadece başını dinleyerek şarkıyı tanımanızı gerektiren diğer arama modları ile karşılaştırıldığında, bu teknoloji harika bir seçenek oluşturuyor.

Serinin B140F modellerinde FM radyo alıcısı bulunuyor. Üstelik kayıt fonksiyonu sayesinde istenilen yayınlar daha sonra dinlemek için kaydedilebiliyor. B serisi için tasarlanan ve spor yaparken müzik keyfini maksimuma çıkaran hafif kol askısı gibi geniş aksesuar seçenekleri de sıra dışı bir müzik dinleme deneyimi arayan kullanıcıları bekliyor.

WALKMAN® B Serisi MP3 çalarlar, Temmuz 2009’dan itibaren kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Teknik özellikler:
WALKMAN® B Serisi MP3 çalarlar (B140)Kaknak:Veteknoloji

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 406
favori
like
share