Antalyaspor haciz şokunu atlattı!


Antalya'da kurulu Aktrans Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Talip Küner'in, alacağının ödenmemesi nedeniyle Antalyaspor'a yönelik başlattığı haciz işlemi, Antalyaspor Yönetim Kurulu ile iş adamı Talip Küner arasındaki görüşmeler sonucu durduruldu.

Antalyaspor AŞ Yönetim Kurulu'nca yapılan yazılı açıklamada, Aktrans Yönetim Kurulu Başkanı Talip Küner'in geçtiğimiz günlerde iş seyahatinde bulunması ve Antalyaspor'un iletişim eksikliğinden kaynaklanan haciz işleminin, Küner'in duyarlı ve iyi niyetli girişimi neticesinde çözüldüğü bildirildi.

Açıklamada, Küner'in geçmişte Antalyaspor'a her zaman destek olduğu ifade edilerek, Talip Küner'in alacaklı olduğu meblağla ilgili yanlış anlaşılma neticesinde istenmeyen bir durum oluştuğu kaydedildi. Açıklamada, sorunun çözülmüş olması ve iyi niyeti ve hassasiyeti dolayısıyla Talip Küner'e teşekkür edildiği vurgulandı.

Antalyaspor Basın Sözcüsü Tahir Görgülü sorunun ne şekilde çözüldüğüne ilişkin sorusuna, ''Kendi aramızda konuştuk ve konuyu çözdük, bitirdik'' dedi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 359
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 12.08.2009 22:43
aslinda bence antalya gibi bir takıma haciz gelmesi saçma nedenn derseniz soleyeyım size

turistlik bir sehır nasil oluyor dda olmadi da haciz geliyor ben anlamiyorum