Ahmet Çakar’ın Arda Turan hakkında söyledikleri gerçekte olduğu kadar, sanalda da taraftarları kızdırdı !

Son zamanlarda adından bir hayli söz ettiren sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta sular durulmak bilmiyor. Çoğu zaman taraftarlar arasındaki çekişmeye şahit olduğumuz sitede, şimdilerde; Ahmet Çakar’ın Arda Turan hakkındaki konuşmalarına olan tepkilere şahit oluyoruz.

Facebook’taki spor takımları arasındaki liderliği hala elinde bulunduran Galatasaray Hayran Sayfası, bu konu hakkında tepkisini sert bir dille ortaya koydu.

Arda; bırakın İtalya’yı, İspanya’yı; Avrupa’da oynamayı, Barcelona’da ancak tribünlerden maç izler diyen Ahmet Çakar'a öfkeli olan taraftarlar, savunmalarını çok geçmeden dile getirdiler.

Ahmet Çakar’ın bu sözlerine karşılık, Barcelona’nın yıldız futbolcusu olan Lionel Messi’nin açıklamasını yayınlayan Galatasaray Resmi Facebook Sayfası, Arda Turan’ın her zaman yanında olduklarının sinyalini de verdi.

ARDA BENİM TAKIMIMDA HEP VAR
Messi, Türkiye'de en çok beğendiği yıldızın Arda Turan olduğunu söyledi. Genç futbolcu, "Arda’yı, hem Galatasaray'da hem de milli takımda birkaç kez izledim. Çok yetenekli bir yıldız olduğunu düşünüyorum. Avrupa'da birçok takımın onu istediğini okudum ve duydum. Haksız değiller. Play Station'da futbol oynarken onu takımıma muhakkak alıyorum. Yaşıtlarım arasında yıldız diyebileceğim birkaç isimden biri. İspanya Ligi'nde olmasını isterim. La Liga birçok yetenekli oyuncunun forma giydiği bir lig ve Arda da burada oynamayı fazlasıyla hak ediyor" ifadesini kullandı.

“Herkes haddini bilsin... Biz Galatasaray'lıyız başkalarına benzemeyiz... Kaptanımız için Roma'yı bile yakarız… “ diyen Galatasaray Facebook Sayfası, tek yürek olarak bütün Galatasaray taraftarlarını desteğe çağırdı.

uzunmetraj

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 736
favori
like
share
sahin2 Tarih: 06.09.2009 13:05
SANMASINLAR SENİ YALNIZ,BİZ BURAL'ARDA'YIZ

:14:
cangümüşhane Tarih: 06.09.2009 10:27
futboldan anladığı yok konuşuyo boş boş ya
pullu06 Tarih: 05.09.2009 19:48
Sözlerin süper yerine gitmiştir.
ua_nihal Tarih: 18.08.2009 10:59
Böyle yaparak fuTboldan ve futbolculardan bi halt anlamadığını belli etmiş Ahmet ÇakMAZ
GS2004 Tarih: 13.08.2009 17:53
SANMASINLAR SENİ YALNIZ,BİZ BURAL'ARDA'YIZ...:14:
RoSe_SüM Tarih: 13.08.2009 09:48
SANMASINLAR SENİ YALNIZ,BİZ BURAL'ARDA'YIZ...

ardamıza laf ettirmeyiz.. hiç bişeyden çakmayan ahmet çakar
By_ultrAslan Tarih: 13.08.2009 09:10
SANMASINLAR SENİ YALNIZ,BİZ BURAL'ARDA'YIZ...

Laporta Rijkaard'ı arıyor ve Arda'yı takıma kazandırmak için yardım istiyor ve sen hala çıkıp boş boş konuşuyorsun Ahmet Çakar ...
Eee tabi sen futbolu onlardan daha iyi biliyorsun !!!

Facebook'un en Büyük Spor Kulüpleri Hayran Sayfası
Galatasaray Fanpage