"Kaka ve Ronaldo büyük şans!"

Real Madrid Yönetimi'nin yaptığı flaş transferlerle yaza damgasını vurduğunu ve 2009/10 Sezonu öncesi iddiasını ortaya koyduğunu dile getiren Alman savunma oyuncusu Christoph Metzelder; Kaka ve Ronaldo'nun aynı takımda oynayacak olmasının futbolseverler için büyük bir şans olduğunu ifade etti!..
Real Madrid Yönetimi'nin Cristiano Ronaldo, Kaka, Karim Benzema, Xabi Alonso, Esteban Granero, Raul Albiol ve Alvaro Arbeloa gibi önemli isimleri kadrosuna dahil ederek yaza damgasını vurduğunu ve 2009/10 Sezonu öncesi iddiasını ortaya koyduğunu dile getiren Alman savunma oyuncusu Christoph Metzelder; kulübün resmi internet sitesine çarpıcı açıklamalar yaptı.

Çok güçlü bir kadro oluşturduklarını ifade eden Metzelder "Bizi izlemeye doyamayacaklar" sözleriyle de yeni sezonda takımın şampiyonluğun en önemli favorisi olacağını iddia etti.

Kaka ve Cristiano Ronaldo'nun aynı takımda oynayacak olmasınınsa futbolseverler için büyük bir şans olduğunu dile getiren Metzelder "Bu tarz oyuncularla aynı takımda oynadığını bilmek insanı rahatlatıyor, rakip olmaktan kesinlikle daha iyi" dedi.

2008/09 Sezonu'nda La Liga, İspanya Kral Kupası ve Şampiyonlar Ligi'nde mutlu sona ulaşan Barcelona'nın da çok iyi bir takım olduğunu ifade eden Alman savunma oyuncusu "Onlar yakaladıkları başarıyı tekrar edebilecek, biz de onları tahttan indirebilecek bir kadroya sahibiz" dedi.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 696
favori
like
share
By_ultrAslan Tarih: 14.08.2009 09:17
http://www.main-board.com/faq.php?faq=kurallarx#faq_konular

@ Çaykarali-61 konu başlıklarıyla alakalı bölümü okursanız sevinirim