Bodrum-İstanbul - Aşk Ve Ceza Dizisi - Yeni Dizi Bodrum-İstanbul - Aşk Ve Ceza Yeni Dizi - Murat Yıldırım - Kudret Sabancı

Murat Yıldırım, “Asi” dizisininden sonra TMC için çekeceği yeni dizi ile ilgili bilgiler ulşamaya başladı. Dizinin Şimdilik Adı Bodrum-İstanbul. Diziyi yine geçen 3 sezondur olay yaratan “Binbir Gece” dizisinin yönetmeni Kudret Sabancı yönetecek.Yeni sezonda “Savaş” ismi ile anılmaya başlanacak olan Murat Yıldırım‘ın dışında dizi de yer alacak oyunuclar ise henüz beli değil.

Dizinin Konusu:

Dizi Van-Bodrum-İstanbul üçgeni içinde geçiyor. Yasemin adlı genç bir reklamcı, ablasının yıllar önce evlilik dışı bir ilişki yaşamış, hamile kalmış ve ardından kürtaj sırasında ölmüş olmasından dolayı evlilik öncesi ilişkiye girmeyeceği konusunda babasına söz vermiştir ve nişanlıdır. Fakat daha sonra Nişanlısı ve en yakın arkadaşını yatakta yakalar. Kendisini barlara ve ilk gördüğü erkek olan Savaş’ın kollarına atar. O gece birlikte olurlar. Sabah Yasemin ortadan kaybolmuştur.

Savaş ise Van kökenli fakat geleneklerle derdi olan Boğaziçi İşletme mezunu kariyer sahibi bir erkektir. Ailesinden olabildiğince uzak durmaya çalışmıştır. Babasının esrarengiz vefatının ardından ise hem kendisine kalan şirketin yine babasından kalan pis işlerini ortadan kaldırarak modern bir hale dönüşmesini sağlamaya çalışırken bir yandan da ölen amcasının dul kalan eşi Çiçek ile berdel Evliliği yapması gerekmektedir. Ve bir gün Yasemin ile Savaş’ın yolları, ertesi gün pişmanlık içinde kalan ve tüm hayatını kariyerine adamaya karar veren Yasemin’in şirketinde kesişir. Ancak aralarında zaten bir bağ vardır. Kendi küçük fakat büyük bir bağ; Yasemin o geceden hamiledir.


İlerleyen Zamanlarda Hangi Kanalda Olduğu Hakkında Bilgi Verilecek..

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 7063
favori
like
share