Aşk Bir Hayal - Aşk Bir Hayal Dizisi - ATV - Yeni Sezon Aşk Bir Hayal - Aşk Bir Hayal Oyuncuları - Aşk Bir Hayal Dizi Konusu - Atv Yeni Sezon Dizileri - Atv Aşk Bir Hayal Dizisi - Yeni Dizi Aşk Bir Hayal - Atv Yeni Dizler - Nehir Erdoğan - Orhan Kılıç - Emre KızılırmakOyuncular: Nehir Erdoğan, Orhan Kılıç, Emre Kızılırmak, Macit Sonkan, İpek Özkök, Mazlum Kiper, Nazan Diper , Murat Ergun, Ayşen İnci

Bu aşk herkesi kalbinden vuracak

Erler Film, Türker İnanoğlu yapımcılığında, “Aşk Bir Hayal” adlı yeni bir dizi filmin çekimlerine başlıyor.

Senaryosunu Ahmet Yurdakul’un yazdığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu‘nun yapacağı dizi film, çok büyük bir aşk hikayesini anlatıyor. Mardin, Midyat, Urfa ve İstanbul’da çekilecek olan dizide, “Sağıroda”, “Derdest” dizilerinin baş rol oyuncusu Orhan Kılıç, Nehir Erdoğan, Manken Emre Kızılırmak ve ünlü tiyatrocu Macit Sonkan oynuyor.

Orhan Kılıç’ın çok sert, güçlü, zengin ve Nehir Erdoğan‘a aşık bir toprak ağasını canlandırdığı dizide, Nehir Erdoğan ise başka bir ağanın kızı olarak kamera karşısına geçiyor. Nehir Erdoğan‘ın aşık olduğu adamı ise Emre Kızılırmak canlandırıyor… Bugüne kadar çekilmiş ağa hikayelerinden oldukça farklı olan “Aşk Bir Hayal“de, çok sayıda figürasyon da oynayacak. Doğu’daki terör olaylarının da yer aldığı projede, yüzlerce asker çekimlerde kullanılacak. Prodüksiyona çok önem verilen dizi için Türker İnanoğlu titizlikle çalışırken, özellikle Orhan Kılıç‘ın canlandıracağı ağa karakterinin fenomen olacağı konuşuluyor.

Konusu:
Askerliğini Mardin’de yapan Altay’la aşiret liderinin kızı Asmin âşık olurlar. Asmin’in ağabeyi, devlete bağlılıyla bilinen bir aşiretin varisiyken, terör örgütü ile girişilen bir çatışmada ölür. Asmin’de gözü olan ağalar bu olaydan askeri, yani Altay’ı sorumlu tutar. Asmin de Altay’ı ağabeyinin ölümünden sorumlu tutup ondan ne kadar kaçmaya çalışsa da aşk engel tanımayacaktır.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 7569
favori
like
share