benim kocam bir melek yarışması - benim kocam bir melek programıShow Tv'de Yeni Yarışma Programı!

Show Tv'de "Benim Kocam Bir Melek" isimli yeni bir yarışma programı başlıyor. İşte ayrıntılar.."Benim Kocam Bir Melek" adlı yarışma programı her hafta bir evli çifte 10.000 Türk Lirası ödül kazandırıyor.


Evli çiftlerin başvuruda bulunduğu program Temmuz ayında Show Tv'de başlayacak. 5 evli çiftten erkekler haftaiçi eşlerini evden yollayarak yarışmaya başlayacak.
Erkek yarışmacımız için haftanın sadece bir günü, kadın yarışmacımız içinse haftanın beş günü "Benim Kocam Bir Melek" yarışmasına vakit ayırması gerekecek.
Erkek evden eşini yolladıktan sonra belirli kurallar çerçevesinde temizlik ve yemek hazırlığına girecek. Her erkek yarışmacımızın, yarıştığı gün saat 14:00'e kadar vakti olacak. O sırada beş kadın yarışmacımız, o günün yarışan erkek yarışmacısıyla ilgili röportajı yapılacak. Saat 14:00 olduğunda hünerlerini sergileyen beyefendi evde kadınları ağırlayacak. Çeşitli dallarda erkek yarışmacımız diğer 4 yarışmacı kadın tarafından puanlanan sistemi ile denetime tabii tutulacak. Ertesi gün yarışmaya katılan diğer erkek yarışmacımız aynı şekilde ter dökecek. Böylelikle haftaiçi 5 yarışmacı da yarışmış olacak. En çok puanı alan bir yarışmacı evli çiftimiz 10.000 Türk Liralık ödülü kazanacak. Temizlik malzemesi ve mönü masrafları yapım şirketine ait.

Detaylı bilgi ve başvuru için;

EBS YAPIM 0212 2573400

Başvuru İçin;

Benim Kocam Bir Melek

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2552
favori
like
share
Şayeste Tarih: 24.08.2009 22:26
Ohh içimin yağları eriyor..
Çalışın erkekler, biraz da siz çalışın..:200:
Şayeste Tarih: 24.08.2009 22:24
Benim Kocam Bir Melek Yarışmacıları - 24 Temmuz - 28 Temmuz haftası yarışmacılarıTolga - Zeliha SAVU

Mustafa - Güler AKKOYUN

Yusuf - Naime KIRNIK

Hüseyin Umut - Ayşegül AKSOY


Muharrem - Gülten DAŞTAN