Tripkolic Biyografisi - Tripkolic Kimdir - Tripkolic Hakkında - Tripkolic İle Özel Röportaj - Tripkolic Resimleri

tripkolic’in adı ne onu bulmaya çalıştım fakat net bir sonuca ulaşamadm, sadece adının “seda” olduğunu bulabildim. Seda 24 kasım 1989 yılında Türkiye’nin turist çeken büyük illerinden biri olan İstanbul’da doğdu. Seda İstanbul’da Pendik ilçesinde oturuyor ve yaptığı röportajda kendisi hakkında yani özel hayatı hakkında reklam yapmak istemediğinden dolayı pek bir bilgi vermiyor, ne alaka reklamla şaştım.

Söz v.s yazarken Seda kendi gerçek duygularını yazıyormuş, hayal meyal değilmiş. Aslında biraz da hayal payı vardır, şarkıların tamamının gerçek olduğuna inanmıyorum zaten ben. Seda yani tripkolic hakkında internette bulunan bilgiler sadece bunlardan ibaret. Seda ileride çok güzel şeyler çıkardığı zaman herkes tarafından tanınır. Ki o zaman da hayatını merak edenler daha detaylı inceleyebilirler.

Tripkolic Biyografi

İstanbul’ un Sağlam Bayan MClerinden Tripkolic İle Yaptığımız Röportajı Siz Değerli Tripcolic Severlere Sunuyoruz. Keyifli Okumalar….

Tripkolic İle Röportaj


İstanbul’ un Sağlam Bayan MClerinden Tripkolic İle Yaptığımız Röportajı Siz Değerli Tripcolic Severlere Sunuyoruz. Keyifli Okumalar….

_ Röportajımızı Kabul Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz…

Tripkolic : Ben Teşekkür Ederim.

_ Tripkolic Kimdir ? Bize Biraz Kendinden Bahsedermisin ?

Tripkolic : 11/24/1989 İSTANBUL / PENDİK Doğumluyum 19 Yaşındayım İsmim SEDA PENDİK’ TE Oturuyorum SANTİ Dinlerım Rap Söylerim.

_ Neden Rap Müziği Tercih Ettiniz. Kendinizi Başka Müzik Tarzlarında veya Dallarında İfade Edeceğine İnanmadın mı ?

Tripkolic : Benım Tarzım Aslında R&B Ama Bunun İçin Çalışmam Lazım ve İlerleyen Zamanlarda Bunuda Yapacağım İnşallan Kendime Güveniyorum, İnanıyorum Başarmak Benim Tek Amacım Olsun.

_ Biraz Rap Geçmişinden Bahsedermisin?

Tripkolic : Valla Trax-J Sayesinde RAP’e İlk Adımmı Attım Böyle Bir Çabam Yoktu Öylesine Ama Beğendiler ve Söylememi, Devam Etmemi İstedıler Bende Devam Ediyorum.

_ Türkiye’de ve Dünya’da Çalışmak İstediğin Kişiler Kimler?

Tripkolic : Gekko – G, Defkan ,Zeus, SANTİ- ( ABİM )Benimle RAP Yapmıyor Onunlada Bir Ortak Çalışma Yapmak İsterim . Ha! Birde Chrıstına Aguleara R&B Yapmak İsterım .

_ Biraz Özel Hayatın’ dan Bahsedermisin ? Özel Hayatında Neler Yaparsın?

Tripkolic : Özel Hayatımı Reklam Etmeme Gerek Yok. O da Bende Saklı.

_ Bir Müzisyen Gözünden Ülkemizin Son Durumu Nasıl Sence?

Tripkolic : Kriz Var Kriz. Hiç İyi Görmüyorum Gidiş Hattını.

_ Söz Yazarken Nelere Dikkat Edersin ? Gerçeklerimi Yazarsın Yoksa Hep Hayal Dünyandakilerimi Yazarsın?

Tripkolic : Valla Güzel Bir Soru Tabiki Yaşadıklarımı ve Gerçekleri İçimde Olanları Yazarım. Beat’ı Dinlerim ve Kendimi Kaybederim Yani Hepsi Yaşanmış Şeyler Hayal Değil Benim Kendimi Saklayıpta İçimde Büyüttüğüm Duygularım Bunlar..!

_ Biraz Gelecekteki Planlarından Bahsedermisin?

Tripkolic : Tabiki Benimde Herkezin Olduğu Gibi İs Konusunda İlerlemek İstediğım Noktalar Var Ama Rap Benim Herseyim, Tek Sevgilim Önce Onu İlerleteyim Herkeze Adımı Duyurmak ve Kendimi Kanıtlamak İstiyorum.

_Beat’ leri Neye Göre Belirliyor ve Seçiyorsun?

Tripkolic: Öyle Bi Lüxüm ve Seçimim Yok. Önce Beat Bulup Sonra Sözümü Yazarım Ne Tarz Söylemek İstersem Ona Göre Beat’imi Seçerim.

_Son Olarak Söylemek İstediğin Birşeyler Var mı ?

Tripkolic : Herkese Başarılar Diliyorum. Banada Vakit Ayırdığınız İçin Ayrıca Teşekkür Ederim.[url]http://www.main-board.com/unluler/259007-tripkolic-resimleri.html#post3621299[/url]

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 22102
favori
like
share
nana194 Tarih: 23.04.2011 13:43
:25: sz daha çk inanın bunlara :25:
nana194 Tarih: 23.04.2011 13:41
bnce hepsi yalnnnnnnnnnn
suskunduygular Tarih: 15.10.2009 15:13
tanışmış olduk tşk
KaRaKıZ Tarih: 30.09.2009 10:18
saol hayadum harika :3: