Mucize Formüller Kitap Tanıtımı


Mucize Formüller
Yazar : Suna DUMANKAYA
Yayınevi : FİLİKA YAYINLARI"Meslek Sırlarım” adlı ilk kitabında okuyucularına yüzlerce güzellik ve bakım reçetesi sunan 30 yıllık bitki bilimi ve güzellik uzmanı Suna Dumankaya “Mucize Formüller” adıyla yayımladığımız bu yeni kitabında da okuyucularına 300 'e yakın yeni formül sunuyor.
“Kadınlarımız güzellik ürünlerine büyük bir bütçe ayırıyorlar.” diyor Suna Dumankaya; “Yapılan istatistiklere göre en lüks güzellik ürünleri Türkiye 'de tüketiliyormuş. Oysa benim verdiğim tariflerde geçen malzemelerin çoğu zaten mutfaklarımızda bulunuyor diğerlerini de Mısır Çarşısı 'ndan alabilirsiniz. Yapılışları da çok uzun sürmüyor. Sizce bir kozmetik ürüne 150 YTL vermek mi daha kolaydır yoksa evde on dakikada 3 YTL tutan malzemelerle yapmak mı?”
Çalışmalarını Yeditepe Üniversitesi 'de bilimsel bir ortamda geliştiren ve formülleri Yeditepe Üniversitesi laboratuarlarında ürüne dönüştürülen Suna Dumankaya bu kitabına temizleme sütü maske peeling el ayak tırnak ve saç bakımı formüllerine ek olarak hamile ve lohusa bakımı ve güzelliğiyle ilgili ev hanımlarına yararlı daha pek çok bilgiyi de sizlerle paylaşıyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 482
favori
like
share