Berbat Bir İşin Üç Göstergesi - Patrick Lencioni - Kitap Özet

Kitap Özet

Berbat Bir işin Üç Göstergesi adlı kitabında Patrick Lencioni, tüm kademelerden çalışanların işlerindeki mutsuzlukla nasıl baş edeceklerini samimi bir öyküyle anlatıyor. İşindeki tatmin düzeyini artırmak ve mutlu olmak isteyen herkes, bu güçlü öyküyü okuduktan sonra ödüllendirildiğini hissedecek. Ekiplerin Beş Temel Aksaklığı kitabının yazarından yine bir başyapıt...

"İş tatminin sırrını çözme konusunda yeni sayfalar açan bir kitap. İster altı ister altmış bin kişiyi yönetin, zorunlu bir okuma..."
-Trevor Fetter, Başkan ve CEO, Tenet Healthcare Corporation-

"Çalışanların işe bağlılığı ve motive edilmeleriyle ilgili kitaplar denizinde, Lencioni'nin satırları can simidi gibi. Liderlere ve işlerinde daha fazla kişisel tatmin arayan herkese okumalarını yürekten önereceğim ustalıklı bir öykü..."
-Kevin D. Wilde, Öğrenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı, General Mills Inc.-

"Lencioni herkese, istisnai sadakat ve sonuçlar yaratacak, çok güçlü bir mesaj veriyor. Okuyacağınız satırlar muazzam bir fark yaratabilir."
-Robert W. Savage, COO, Taco Bell Corporation-

"Mesajın basitliği sizi yanıltmasın. Lencioni insanları en öne koyarak, sonuçları iyileştirmek için güçlü, sağlıklı gerçek-dünya çözümleri sunuyor. Bir an önce uygulamak için sabırsızlandığım birçok yeni fikir buldum"
-Jeff Lamb, İnsan ve Lider Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Southwest Airlines-

Kitap KapakBerbat Bir İşin Üç Göstergesi
Yöneticiler ve Çalışanları İçin Bir Öykü
Patrick Lencioni
Optimist Yayınları
Baskı Tarihi: Ağustos 2009
ISBN: 9789944186995
Sayfa: 244

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 318
favori
like
share