Oynattık Brother Krize Karşı Hareket 2009 - Oynattık Brother Krize Karşı Hareket - Oynattık Brother - Krize Karşı Hareket

Bu yazın en eğlenceli CD’si “Oynattık Brother” müzik severlerle buluşuyor!!Değişik yapımlara imza atan Muzikotek, 2009 yılında stressinizi alacak “Oynattık Brother” adlı proje çalışmasını “Krize Karşı Hareket” sloganı ile yayınlıyor.

Zamlar, siyasi çekişmeleri , savaşlar derken bir de üzerine ekonomik krizin yaşandığı bu dönemde Muzikotek dinleyenlere tüm dertlerini unutturacak bir cankurtaran simidi uzatıyor.

CD’de dünyaca ünlü klasikleşmiş herkesin kulağına aşina gelen ama bir çoğumuzun adını bile bilmediği eserler Türk aletleri ile Alaturka yorumlandı. Albümde her parçanın İngilizce, Türkçe ve enstrümantal versiyonlarını bulabilirsiniz.

CD’nin düzenlemeleri bestecimiz Alper Yalçın’a ait. Muzikotek ailesinin bir çok üyesi ve dostunun birlikte yarattığı ve seslendirdiği toplam 30 eserden oluşan albümde, eserleri Yaşar Akpençe, Göksun Çavdar, Turgut Özüfler, Fatih Doğaner ve Eyüp Hamiş gibi büyük müzisyenler hayata geçirdi.

Tüm kayıt , mix ve düzenlemelerin Muzikotek MİKİ stüdyolarında gerçekleştirildiği albüm DMD tarafından dağıtılmakta.

Albüm İçerik

[url]http://www.main-board.com/album-kapaklari/259428-oynattik-brother-krize-karsi-hareket-2009-a.html[/url]

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 357
favori
like
share