domates - domates dikerken - farklı sebze dikimiDar alan kısa paslaşmalardan şikayetçi olan organik tutkunları için oldukça ilginç bir fotoğraf.

Domates sebze yetiştirmede hem çekirgelik hem de guruluk makamıdır. Domates tohumu edinip yetiştirirsiniz yeşeren kızaran domatesleri heyecanla takip eder tam anlamıyla olmasını sabırsızlıkla beklersiniz. Ve o muhteşem an gelir koparır büyük ihtimal sabah kahvaltısında özenle servis eder yerken organikti bahçeydi anlatır durursunuz.. Varsa gelenlere servis eder üstüne basa basa bahçe diyebilirsiniz en olmadı blogunuzda yayınlarsınız..

Yaşanacak alanlar azaldıkça ekilecek toprak daraldıkça tarımda yeni yeni arayışlara geçiliyor profesyonel yatırımlarda topraksız üretim denemeleri yapılırken ev bahçe tipi mini üretimlerde pratik yöntemler deneyimlerle ortaya çıkıyor.

Tıpkı BURADAKİ gibi Baş aşağı üretilen domatesler hem yerden hem de sulamadan kar edip börtü böcektende bir nevi korunur hale getirilen domatesler çok güzel görünüyor. Yazıya göre yeşil biber, çilek ve kabak üretimide bu şekilde yapılabilirmiş..Alıntı

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1450
favori
like
share