Bir tanem, Ömrü Hayatım;

Seni her gördüğümde karanlık sınıfıma ışık doluyor, o kıvır kıvır saçların beni mest ediyor. Vücudum adrenalin salgılıyor biyoloji çalışıyorum. Kalbim eylemsizlik momentinin etkisiyle yerinde duramıyor, fiziği daha çok seviyorum. Vücudumda ekzotermik tepkimeler oluyor, gözlerim o kara gözlerinin logaritmasını alıyor. Dudakların bana eşkenar üçgenin eğim açısını anımsatıyor.

Seni tanımadan önce bölme işlemlerim tanımsız, denge reaksiyonlarım duyarsız, fizik devrelerim kısa devreydi. Benim hayatım senden önce çarpmanın yutan elemanına eşitti. Senle ben bir vektörle izdüşümü gibiyiz. Bizi ayırmak isteyenler ışık hızına çıkar da enerjiye dönüşür inşallah. O minik burnun var ya, o burnun beni oksijenle tepkimeye sokup hızlı yanmama neden oluyor. Sen benim hayatımın katalizörüsün. Senin etrafında düzgün dairesel hareket yapıyorum ama sen beni görmüyorsun. Seni voltmetrenin direnci, ıspanağın mineralleri ve tan89 ile doğru orantılı bir heyecanla seviyorum. Belki seninle ileride ODTÜ’nün en kazık bölümünde buluşuruz. Seninle ben bir reaksiyonun ara ürünlerinin normal koşullar altında (NK: 1 atm basınç 25 santigrat derece sıcaklıkta) toplamı gibiyiz. İleride seninle ılık bir Akdeniz akşamında, aydan gelen ışık fotonlarının kırılmasıyla oluşan odak noktasını tespit etmek isterdim. Senin genetik şifrelerini dış etkilerden yalıtılmış bir ortamda çözmek istiyorum. Evde yaptığım biyoloji deneylerinden yolarak getirdiğim çiçekleri her gün sana vermek istiyorum fakat bir türlü cesaret edemiyorum.

Senden tek istediğim benim ikizkenar dik üçgene benzeyen kömür gözlerime radyoaktif bir ışıma gibi ışık vermen ve benim arı(saf) aşkıma inanmandır. Eğer aşkıma cevap vermek istiyorsan son dersin ortasında üç defa inek gibi möööle...

SEN + BEN +½ O2 ATP (logSENBEN) + ISI

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 663
favori
like
share
zromeo Tarih: 02.11.2005 02:38
güsel ama kardeş son dersin oratasında dedikten sonra batırmış ne varsa..
sosyete guzeli Tarih: 02.11.2005 02:20
ellerine saglik bencede ilginc
goktunc Tarih: 18.09.2005 11:54
güzel olmuş ya ellerine sağlık
milkboy Tarih: 16.09.2005 13:01
ilginç + hoş