Azerus Kullanımı - Azerus Anlatımı - Azerus Ayarları - Azerus Kurulum KullanımıBu yöntem ile tek link ile 2-3-4.. GB gibi büyük boyutlu dosyaları zahmetsizce ve hızlı bir biçimde download edebilirsiniz. En yeni filmleri bu yöntem ile herkesten önce izleyebilir aradığınız her türden dosyayı(oyun,müzik,klip,belgesel vs. vs.) bu sistem içerisinde bulabilirsiniz.

Şimdi download için Azereus programını kullanacağız şu an için en güncel sürümü burdan indirebilirsiniz

DownLoad

Not: Programın çalışması için sisteminizde java kurulu olmalı, java yok ise [url]http://java.com/en/download/index.jsp?cid=jdp84244[/url] indirip kurabilirsiniz.

Kullanımı
Program ilk çalıştırıldığında alttaki gibi bir ekran göreceksiniz…
Download’ a başlamak için önce bize “.torrent” uzantılı bir torrent dosyası gerekli buda indirmek istediğimiz film,oyun vs. dosyaların torrentleri olacak…Ardından açılan pencerede “ Dosyaları Ekle ”Açılan pencerede indirdiğimiz torrent dosyasını seçiyoruz…Ve “Aç” diyoruz…Sonra “Tamam” a tıklayın…Ve işlem tamam dosyamız indirilmeye başlandı altta gördüğünüz üzere….Bundan sonra tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz dosyanın torrent linkini bulmak ve yukarıda anlattığım gibi programda açmak...Port AçmaBaşlat>Çalıştır>firewall.cpl yazıp enterlayın, gelen pencerede "Özel Durumlar" sekmesine tıklayın.Orada altta "Bağlantı Noktası Ekle" ye tıklayın...Minik bir pencere daha açılacak burada ekleyeceğiniz bağlantı noktasına isim vereceksiniz ve bağlantı noktasını gireceksiniz.aLıntıdır...

Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 588
favori
like
share