Emre Kızılırmak Kimdir - Emre Kızılırmak Resimleri - Emre Kızılırmak Biyografisi - Emre Kızılırmak HakkındaŞöhreti podyumlarda yaklayan ve oyunculuk konusunda ciddi atlımlar yapan Emre Kızlırmak 2005 yılında Neşe Erberk Ajans‘ın “Yeni Yüzler Arıyoruz” projesinde Tesadüfen Eskişehir’de keşfedildi. Daha sonra 2007 “Best Model of The World” yarışmasında 2. olan Emre Kızlırmak, Güney Kore’de düzenlenen Manhunt International Contest 2008′de Türkiye’yi temsil etti.Bu yarımada “Dünya’nın en iyi Podyum Mankeni” seçildi. Ama kendisini, bu yarışmada üzen bir olay vardı. Dinini değişitirmesini isteyen misyonerler piyasada daha fazla iş yapabileceğini ve onu bir dünya starı yapabileceklerini belirtiyorlardı. Ama Emre Kızılırmak “Ben dinimi, vatanımı ve bayrağımı dünyanın hiç bir şeyine değişmem. Orada dünya starı olacağıma ülkem de sevdiklerimle olur, vatanıma hizmet ederim” diye konuştu.

Erler Film yapımında gerçekleşen “Aşk Bir Hayal” dizisinde Asteğmen Altay rolü ile izleyici ile buluşan Emre Kızılırmak, oyunculuğa başarılı bir şeilde adım atmış oldu. Dizide kendisine Nehir Erdoğan ve Orhan Kılıç eşlik ediyorlar.

Not:Emre Kızılırmak'ın tam açıklamalı bi biyografisini bulamadım ama Eylül ayında gösterime gircek 'Aşk Bir Hayal' dizisinin başrol oyuncularından birisi.Sanırım dizi başlayınca ayrıntılı bilgileri bulma imkanım olcak..Konunun devamı gelcektir.

Emre Kızılırmak Resimleri


Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 17320
favori
like
share
barbieface Tarih: 19.10.2009 08:38
bencede süper bişiyyyy wowww diyorumm bence dizideki haliyle daha yakışıklı o imajından hiç çıkmasın ahhh ahhh daha ne diim allah ailesine vede tüm sevdigi hayranlarına bağışlasın yalnız ben çocuk nereli yaşı başı kaç )) boyu kilosu nedir merak ettim aradım taradım bi bilgiye ulaşamadım ulaşan olursa sevabına bizede ulaştırsın )))))