Vodafone Fatura Stop 3G Uygulaması - Vodafone - Fatura Stop 3G - Vodafone 3G - Vodafone Fatura Stop 3GVodafone Türkiye, 3G servislerinde uyguladığı “Fatura Stop” uygulaması ile fark yarattığı bildirildi.

Vodafone Türkiye’den yapılan açıklamada, Vodafone abonelerinin, 3G servislerini gönül rahatlığıyla kullanabilmesi amacıyla hazırlanan “Fatura Stop” uygulaması ile abonelerin yüksek faturalarla karşılaşmalarına izin verilmediği belirtildi. Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Vodafone Türkiye Satış ve Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinan Kızıldağ, şunları kaydetti:

“Müşterilerimizi koruyan ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan ’Fatura Stop’ ile tavan fiyat uygulamamızla abonelerimizin sürpriz fatura tutarıyla karşılaşmalarına izin vermiyoruz. ’Fatura Stop’ sayesinde, hem ön ödemeli hem faturalı abonelerimiz, standart tarife kullanımlarında ve aylık 250 MB, 1 GB ve 5 GB’lık 3G mobil internet paketi kullanımlarında veri aşımı gerçekleştirdiği taktirde belirlenen tavan fiyatının üzerine hiçbir ek ücret ödemeyerek, limitsiz kullanım imkanına sahip oluyorlar. Özgürce interneti kullanmaya devam ederken, faturalarının tutarına sınır geliyor.” Yapılan açıklamada, “Fatura Stop” ile örneğin, 1GB’lık mobil internet paketinden yararlanan bir Vodafone 3G mobil internet abonesinin, aylık 30 lira ödediği, paket aşım ücreti olarak her 100 MB için 5 lira ödemesi gerektiği, ancak “Fatura Stop” hizmeti sayesinde ne kadar veri kullanırsa kullansın, toplam faturasının hiçbir şekilde ayda 100 lirayı geçmediği bildirildi. Açıklamada, Vodafone abonelerinin bu sayede ayda 100 liraya limitsiz internet kullanma imkanına sahip oldukları ifade edildi.

Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 685
favori
like
share