Vodafone 2009 Ramazan Kampanyası - Vodafone Kampanyası - Vodafone Ramazan Kampanyası - Vodafone Kampanyalar - Vodafone



Vodafone Ramazan Paketi kampanyası ileriye dönük bir kampanya.Ramazan ayında konuşuyorsunuz ve konuştuğunuz dakika kadar Bayram arife gnü ve bayram boyunca bedavaya veriyor.Kampanyanın detayları şöyle;

Yapmanız gereken tek şey, 21 Ağustos – 18 Eylül arasında ‘ABONE’ yazıp, 3010′a göndermek.

Üstelik, Ramazan Paketi hediyeleri bununla da bitmiyor. Kampanyaya katılan abonelerimizi bayramın ilk günü her yöne kullanabilecekleri 100 bedava SMS de bekliyor! Ayrıca Vodafone live!’da Ramazan’a özel günlük yemek tarifleri, müzikler, videolar, resimler ve çeşitli uygulamalar bulabilir, iftar ve imsak saatlerini öğrenebilirsiniz.

Katılım koşulları

Ramazan Kampanyası katılım koşulları

Tüm mevcut Vodafone ön ödemeli ve faturalı hat aboneleri Ramazan Kampanyası’ndan yararlanabilirler.
Kampanya 21 Ağustos – 18 Eylül 2009 tarihleri arasında Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.
Ramazan Kampanyası’na katılım 2 TL / 10 kontör ile ücretlendirilmektedir, tüm vergiler dahildir.
Aboneler, 21 Ağustos – 18 Eylül tarihleri arasında “ABONE” yazarak 3010′a kısa mesaj göndererek kampanyaya kayıt olabilirler.
Ön ödemeli aboneler Ramazan ayı boyunca yapacakları tüm ücretli konuşmalar karşılığında harcadıkları kontör/TL kadar Arife günü ve Bayram’da ücretsiz her yöne kontör/TL hediye kazanacaklardır.
Faturalı hat aboneleri Ramazan ayı boyunca yapacakları tüm ücretli konuşmalar karşılığında harcadıkları dakika kadar Arife günü ve Bayram’da ücretsiz her yöne dakika hediye kazanacaklardır.
Arife günü 19 Eylül ve Bayram ise 20-21-22 Eylül günlerini kapsamaktadır.
Aboneler, kampanyaya belirtilen tarih aralığında sadece bir defa katılabilir. Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır
Ön ödemeli hat abonelerinin, kampanyaya kayıt oldukları tarihten 18 Eylül 2009 saat 23:59′a kadar geçen süre içerisinde, yaptıkları ücretli görüşmelerde tüm yönler için harcadıkları toplam kontör / TL miktarı kadar her yöne hediye kontör / TL, 19 Eylül 2009 itibariyle kampanya hesaplarına yüklenecektir.
Faturalı hat abonelerinin, kampanyaya kayıt oldukları tarihten 18 Eylül 2009 saat 23:59′a kadar geçen süre içerisinde, yaptıkları ücretli görüşmelerde tüm yönler için harcadıkları toplam dakika kadar her yöne hediye dakika, 19 Eylül 2009 itibariyle kampanya hesaplarına yüklenecektir.
Tüm hediye kontörler/TL/dakika’lar 22 Eylül 2009 saat 23:59′a kadar geçerli olacaktır ve bu tarihten sonra harcanmamış olanlar silinecektir.
Kampanya kapsamında hediye kazanımına konu olacak görüşmeler sadece ses çağrılarını içerir. Ses çağrılarına tüm her yöne çağrılar ile Türkiye sınırları içerisinden yapılan yurtdışı aramaları ve WAP dahildir. Data kullanımları, roaming ve SMS dahil değildir.
Kazanılan hediye kontör / TL ve dakikalar, her yöne görüşmeler için kullanılabilecektir
Hediye kazanılacak dönem olan 21 Ağustos – 18 Eylül arasında kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra şebekeler arası geçiş (ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta) veya devir yaparsa promosyonla ilgili haklarını kaybedeceklerdir. Böyle bir durumda abone kampanyaya ancak tekrar kayıt olarak baştan başlayabilirler.
Ön ödemeli hat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri hediye kontör / TL bakiyelerini sorgulamak için “BAKIYE” yazarak 3010′a gönderebilirler.
Kampanyaya bakiye sorgulama SMS’leri ücretsizdir.
Kampanya kapsamında yüklenen hediye kontör / TL / dakikalar transfer edilemez.
Kampanya kazanma süresinde her tarifenin kendi kontör ve dakika atış periyodu geçerli olacaktır.
Kampanya ya dahil olan abonelerin kampanya süresince kampanya aboneliğini iptal etmeleri mümkün değildir.
Kampanya’ya katılan Ceplimitsiz,CepKonus ve diğer sabit ücretli dakika paket aboneleri paket dışı görüşmeleri kadar bedava görüşme kazanabileceklerdir.
Hesabını bilen tarife abonelerinin katılım ücreti 10 Kontör karsılıgı TL olarak ücretlendirilecektir.

Bayram Süprizi SMS promosyonu katılım koşulları

Bayram Süprizinden sadece Ramazan kampanyasına katılmış olan Vodafone ön ödemeli ve faturalı hat aboneleri yararlanabilirler.
Bedava SMS promosyonu 20.09.2009 tarihinde gecerlidir.
SMS Promosyonuna katılım 1 TL / 5 kontör ile ücretlendirilmektedir, tüm vergiler dahildir.
Aboneler belirtilen katılım bedeli karsılıgında bedava kullanacakları 100 SMS kazanacaklardır.
Kazanılan bedava SMS’ler her yöne kullanılabilecektir.
Aboneler, belirtilen tarih aralığında “SMS” yazarak 3010′a kısa mesaj göndererek SMS promosyonuna kayıt olabilirler.
Tüm hediye SMS’ler 20 Eylül 2009 saat 23:59′a kadar geçerli olacaktır ve bu tarihten sonra harcanmamış olanlar silinecektir.
Hediye kazanılacak tarih olan 20 Eylül tarihinde SMS promosyonuna katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra şebekeler arası geçiş (ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta) veya devir yaparsa promosyonla ilgili haklarını kaybedeceklerdir. Böyle bir durumda abone kampanyaya ancak tekrar kayıt olarak baştan başlayabilirler.
Kampanya kapsamında yüklenen hediye SMS’ler transfer edilemez.
SMS promosyonuna dahil olan abonelerin SMS promosyon aboneliğini iptal etmeleri mümkün değildir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 752
favori
like
share