Hareketli bebeklerde hızlı bez değişimi - hareketli bebekler - hareketli bebeklerde bez değiştirme

Bebeğiniz çok hareketli ve bir dakika bile oturmuyor mu? Siz de sık sık kendinize, bu hareketlilik içinde bezini nasıl değiştireceğinizi mi soruyorsunuz?

Cırt – cırtlı bantlar oyununu bozmaya gerek yok

Bebeğinizin yaşı büyüdükçe, kendisine yapılan müdahalelere sabır gösterme olasılığı giderek azalacaktır. Yaşamının bu evresinde, siz büyük olasılıkla hızlı bez değiştirmede bir yıldız olacaksınız ve Prima Tam Koruma bebek bezleriyle bu işin daha kolay olduğunu biliyorsunuz. Kullanımı kolay cırt-cırtlar sayesinde ayakta duran ve hareket eden bir çocuğun altını değiştirmeyi öğrenebilirsiniz. Cırt – cırtlı bantları yeniden ayarlamak kolaydır; böylece bezi, çocuğunuzu rahatsız edecek bir biçimde bağlama riskini ortadan kaldırırsınız.

Temiz ve güzel bir popo – hem de hemen!

Bez değiştirirken hem anne, hem de bebeği için bir başka zor an, bebeğin altının temizlendiği andır. Bebeğin cilt sağlığının korunması için, her bez değiştirmede bebeğin altının temizlenmesi önem taşır. İdrar dışkıyla karıştığında, enzimler pişiğe yol açan ciddi tahrişlere neden olabilir. Cildin iyice ve yumuşak bir şekilde temizlenmesi, cilt problemleriyle karşılaşılmasını engeller.

Durmadan kıpırdayan ve kaçmaya çalışan bir çocukla baş etmek kolay bir iş değildir; tabii eğer Prima Islak Havluları’nı kullanmıyorsanız. Prima Islak Havluları, bebeğinizin altını, gereksiz boğuşmalara girişmeden, çabucak temizlenmesini sağlar. Prima Islak Havlularıyla bez değiştirmek artık zor değil; ne sizin ne de bebeğinizin vaktini almıyor.

Akıllı Olun…

Deneyimli anneler size, hareket etmekte olan bir bebeğin altını değiştirmenin sırrının onun dikkatini dağıtmak olduğunu söyleyeceklerdir. Bu yüzden Prima Tam Koruma bezlerini elinizin altında bulundurmanın yanı sıra, alt değiştirme masasının yanında çeşitli ve ilginç oyuncakları hazır tutun ve bez değiştirme zamanı geldiğinde bunları küçük afacana sunun. Dikkatini, sizden kaçmak yerine bu oyuncaklara verecektir. Ayrıca, bez değiştirme zamanlarını çocuğunuz için hoş hale getirmeyi başarmak için, bu anları oyunla birleştirin. Bebeğiniz bundan mutlaka hoşlanacaktır. Bu da, bez değiştirmeyi her ikiniz için de çok daha kolay ve zevkli hale getirecektir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 765
favori
like
share