Beşiktaş yönetimi sakatlığı nedeniyle bir türlü oynaması çözüme kavuşamayan Matias Delgado ile anlaşmaya vardı.
Siyah-beyazlı kulüp, Arjantinli oyuncunun sözleşmesini ocak ayına kadar dondurdu.

van der vaart geliyo galiba :D

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 421
favori
like
share
sevil1903 Tarih: 27.08.2009 20:38
[COLOR=#000000]
"Tek isteğim Beşiktaş"

Beşiktaş'ın, uzun süreli sakatlığı nedeniyle sözleşmesini ocak ayına kadar dondurduğu Arjantinli oyuncu Matias Delgado, İstanbul'a geldi.İspanya'nın Barcelona kentinde ameliyat olan ve tedavisini de uzun süredir burada sürdüren Arjantinli oyuncu, eşi ve çocuklarıyla İstanbul'a gelirken, sözleşmesinin dondurulmasından dolayı üzgün olduğunu söyledi.

Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Delgado, sözleşmesinin dondurulmasından dolayı biraz üzüldüğünü belirterek, ''Ama kulüp için de benim için de en iyisinin bu olacağına karar vermiştik. Daha dramatize etmenin anlamı yok'' dedi.

İstanbul'a döndüğü için çok mutlu olduğunu kaydeden Arjantinli oyuncu, ''Bu sakatlık, nadir görülen bir sakatlık. Sporcunun vücuduna göre farklı tepki veriyor. Vücudumun ne tepki vereceğini bilmiyorum, ama ben elimden geleni yapıyorum'' diye konuştu.

Delgado, ''Ocak ayında iyileştiğinde ne olacak'' sorusunu, ''Şu anda bilmiyorum. Sözleşmem bitene kadar burada olmak istiyorum. Gitmek gibi bir düşüncem olmadı. Benim tek isteğim tedavimin bitmesi ve iyileşip iyi bir formla dönmek. Bu ocak ayında olur, başka zaman olur, ama tek isteğim Beşiktaş'ta sahalara dönmek'' diye yanıtladı.

Matias Delgado, ''İyileştiğinde kiralık olarak gitmeyi düşünür müsün?'' sorusuna ise ''Onları düşünmek istemiyorum. Biz başkanla bir anlaşmaya vardık. Ocak ayına kadar bir sözleşme var. İki taraf da buna saygı gösterecek. Ondan sonrasına bakacağız'' karşılığını verdi.
[COLOR=#000000]
answerr Tarih: 27.08.2009 16:27
bu arada delgado az önce ropörtaj vermiş ropörtajda "benim yerime başka futbolcuyla anlaşmışlar çok üzgünüm" demiş bugün yarın gelir yeni transfer:20:
ayrıca maalesef van der vaart da rıbery takasıyla bayern e gitmiş
BLaCK-EaGLe Tarih: 27.08.2009 11:32
hayırlı olsun iyi bir 10 numara getirirler inşallah