[COLOR=#e5e5e5]


Ne fark eder ha öyle sensizim ha böyle....Ne farkeder ha bundan sonra hep yalnız olmuşum ya da hayatıma birini almışım...Öyle de sensizim nasılsa böyle de...Bütün yollar sensizliğe çıkıyor , bütün kapılar sensizliğe açılıyor nasıl olsa...İnan hiç farketmez...Ama ben birinci şıkkı seçeceğim ve hep yalnız olacağım , Hayatıma birini almayacağım...Üzgünüm yapamıyorum, yapamam inan istesemde yapamam... Ne kendimi kandırabilirim ne de bir başkasını... Hem kim ister ki bana baktığında ben yerine bir başkasını görmeyi...Benliğimin bir başkası ile dolu olduğunu görmeyi... Üzgünüm ama yapamam ne deli sevdama ne de bir başkasına kıyamam...
Dedim ya ben birinci şıkkı seçtim... Aslında bu hiçbir zaman tercih meselesi değildi ya...Olamazdı ki... Ben yalnızlığımı sensizliğime katık edip yürüyeceğim bu dünya denilen yolda... Aslında ikisi ayrı değildi ki benim için... Sensizlik demek yalnızlık demekti , yalnızlık demekse sensizlik demekti... Hiç ayrı tutmadım ki bu iki sözcüğü birbirinden, tıpkı gördükten sonra seni benliğimden hiç ayrı tutmadığım gibi ..


Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 396
favori
like
share
bir tebessüm Tarih: 31.08.2009 10:15
[COLOR=#666666]Ben yalnızlığımı sensizliğime katık edip yürüyeceğim bu dünya denilen yolda...

güzeLmiş (: teşeKKürLer
RoSe_SüM Tarih: 31.08.2009 09:54
emeğine sağlık asena..(:
güzeldi..
1sidelya Tarih: 31.08.2009 08:05
Sensizlik demek yalnızlık demekti , yalnızlık demekse sensizlik demekti... Hiç ayrı tutmadım ki bu iki sözcüğü birbirinden, tıpkı gördükten sonra seni benliğimden hiç ayrı tutmadığım gibi ..


_______Emeğinize sağlık....
Şayeste Tarih: 30.08.2009 12:16
Emeğinize sağlık..
Güzeldi..