Güzin Abla'ya soru..
SORUYA BAK, CEVABA BAK!!! :)))
Geçen gün sabah işe gitmek üzere evden çıktım. Kocam şu an işsiz evde pinekliyor bıraktığımda televizyon seyrediyordu. Daha yüz metre gitmemiştim ki araba önce bir sarsıldı ve stop etti. Ben de eve yardım istemek için geri döndüm. Bir de baktım kocam yatak odasında üstünde benim iç çamaşırlarım ayağında topuklu ayakkabılar geçmiş aynanın karşısına pozlar veriyor. Şok oldum tabii...
Oniki yıldır evliyiz. Onun hiç böyle garip birşey yaptığına şahit olmamıştım. "Ne yapıyorsun sen ?" diye sorduğumda önce inkar etti: "Kendi çamaşırlarımı bulamadım seninkileri giydim." filan diye saçmaladı. "Peki" dedim "Ya ayağındaki ayakkabılar dudağındaki ruj ?" Kıpkırmızı oldu. İtiraf etti tabii: "Son altı aydır işsizlik beni bir garipleştirdi ilk defa böyle bir şey yapıyorum. Affet beni bir daha olmayacak !" Önce şoku atlattım ama bir düşünce aldı beni. Nasıl olabilirdi böyle bir şey ? Onu çok seviyorum. Her zaman bana iyi bir koca oldu. Yakışıklı kendine de bakar. Ne olur benim derdime bir çare !


GÜZİN ABLA'NIN CEVABI:

Kızım duruma çok üzüldüm. Arabanın stop etmesi bujilerden ötürüdür. Belki de benzinde bir kirlilik vardı. Bence öncelikle yakıt sistemini kontrol etmeliydin. Biraz beklesen belki tekrar çalışırdı. O zaman en yakın servise gider bir kontrol yaptırırdın. Karbüratörü de arada bir temizlet olur mu kızım!

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 495
favori
like
share
dalgacii Tarih: 31.08.2009 13:09
hahah güzin abla haklı
o duruma cevap veremezki kimse