Ruh Eşim - Ruh Eşiniz mi Sorun

"Ne iş yaparsın?" ve "Neredensin" gibi sorularla onun ruh eşiniz olup olmadığını tam anlamıyla anlayamazsınız. Kimyanızın tam olarak uyumlu olup olmadığını merak ediyorsunuz peki ne tür sorular sormalısınız?

Uzmanlar, sevgili seçerken kendi klonunuzu aramamanız konusunda sizi uyarıyor. İyi anlaşabileceğiniz biriyle aynı değerleri ve hedefleri paylaşıp paylaşmadığınıza dikkat edin. Eğer aynı değerler ve hedefler etrafında buluşamıyorsanız, geçen 50 dakikayı düşünmek yerine gelecek 50 yılı düşünerek asla üzülmeyin. En azından hoş bir akşam sohbeti yapmış olursunuz.

Ruh eşiniz olup olmadığını anlamanızı sağlayan sorular

Soru 1: "Şirketin sana bir yıllık ücretli izin verse ne yaparsın? " belki hemen bir tatile çıkacak, belki kendi işini kurmak isteyecek, belki de tüm zamanını evde geçirmek isteyecek. Cevap ne olursa olsun onun hayata dair hayallerini ve tutkularını öğrenmiş olacaksınız. Bu soruyu takip eden diğer sorunuz "Böyle yaşamak için şimdi birşey yapıyor musun?" olmalı. Verdiği cevaba göre yapınızı karşılaştırabilirsiniz.

Soru 2: “En çok utandığın anları benimle paylaşır mısın?” Sunum öncesi gömleğine sıçrayan ketçap nedeniyle leke oluştuğunda, birisyle buluşmaya gittiğinde yere kapaklandığında mı çok utanmıştır? Birisi sizinle en gizli sırlarını paylaşıyorsa ilişkiniz güvenli bir zemine oturuyor demektir.

Soru 3: "Eğer evin yanıyor olsaydı, kurtaracağın tek şey ne olurdu?" Bu soru sevgilinizi pratik mi yoksa duygusal mı düşündüğünü gösterir? Devamında "Kurtardığın şeyin öelliği ne" diye sorabilirsiniz.

Soru 4: “Senin hakkında insanların farkedemedikleri şey ne?" İnsanlar belki sevgilinizin utangaç, içine kapanık olduğunu düşünüyor olabilir. Alacağınız cevapla kendini nasıl gördüğünü ve değerlendirdiğini öğrenmiş olursunuz. Çekingen bir yapısı varsa, "İnsanlar bazen çok konuştuğumu düşünür ancak sadece kaygılı olduğum zamanlarda çok konuşurum. Etrafındakilerin senin hareketlerini farklı algıladıkları zamanlar olur mu?" diye sormanız kendisini daha kolay anlatmanızı sağlayabilir.

Soru 5: “Ölmeden önce hayatında mutlaka yapmak istediğin tek şey nedir?" Bu soru geçmişte gizli kalan dileğini ya da gelecekle ilgili çok özel bir isteğini sizinle paylaşmasını sağlayabilir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 929
favori
like
share
Nerqish Tarih: 31.08.2009 21:56
[COLOR="SlateGray"]Ruh esim oldugu kesin ama ruh yok adamda o ayri mesele :72:
Sylar Tarih: 31.08.2009 21:47
Evet bence de... Bu akıl ikizliği olabilir belki.
Pedaliza Tarih: 31.08.2009 21:44
Vala bende pek bişiii anlamadım ..ruh eşi soruyla moruyla olmaz...ruh eşini ruh tanır sarar sarmalar bırakmaz...bırakamaz zaten :3:
Sylar Tarih: 31.08.2009 21:41
Bu 5 soruyla tamam mı yani?

Çok ilginç sorular yalnız...