Adı başka takımlarla anılan Bursaspor'un golcü futbolcusu Sercan transfer hakkında; "Başkanım karar verecek, ben karar veremiyorum ve kulübüm dışında hareket edemiyorum" dedi..

“Beni transfer haberleri etkilemiyor, sonuçta ben aynı performansımı sergiliyorum. Sonuçta Bursaspor için mücadele ediyorum. Zaten öteki gün transfer dönemi bitiyor. Başkanım karar verecek, ben karar veremiyorum ve kulübüm dışında hareket edemiyorum. Bu konuda başkanım cevap verir.. Bursaspor’da mutluyum, tabii ki benim de hedeflerim var. Ancak transfer konusunda başka bir yorumda bulunmak istemiyorum..”

“Bence müthiş bir mücadele örneği gösterdik. Takım olarak da oyun olarak da, seyir zevki yüksek olan bir maçtı. Çok pozisyona girdik .. Trabzonspor’un ilk yarıda tek atağı vardı, o da gol oldu. Arkadaşlarım ağabeylerimi kutluyorum, çok iyi mücadele ederek 1 puan aldık. Gönül isterdi ki 3 puan almak ama olmadı, şimdi Fenerbahçe maçına bakacağız..”

“Çok önemli 2 maç var milli takımla. Dünya Kupası’na gitmek için bu maçları kazanmamız lazım. Bunu başaracak gücümüz de var.. İnşallah 2 maçı kazanıp Dünya Kupası’na da gideriz..”

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 890
favori
like
share
selcukbrs Tarih: 13.09.2009 12:47
lazım ama ilk baş bizde milli takıma hoca olmayı daha sonralı düşünüyormuş
Asi Çaykaralı61 Tarih: 13.09.2009 12:02
ole bir teknık adam lazim bize işte
selcukbrs Tarih: 13.09.2009 11:58
gelmez kendi zaten açıkladı ben şuan milli takımda görev almak istemiyorum dedi
Asi Çaykaralı61 Tarih: 13.09.2009 11:57
ama giderse basa bence sağlam hoca gelmeli
selcukbrs Tarih: 13.09.2009 11:56
yapar bizim federasyonumuz yapar
Asi Çaykaralı61 Tarih: 13.09.2009 11:55
adam haci da bunu da ekleyeyım ben adam harbi ve dürüst adam ama almadi gordu şimdi

cezasini ne cezasi dersen adamı simdi kovma ihtimali var fedarasyonumuzun
selcukbrs Tarih: 13.09.2009 11:54
bak fatih tekkeyi neden almıyor söyleyim sana çünkü fatih tekke müslüman adam yani 5 vakit namazında niyazında o yüzden almıyor milli takıma
Asi Çaykaralı61 Tarih: 13.09.2009 11:41
işte fatıh gibi adamı almazsan bizi boyle zor durumda birakirsin millii takımımızı fatıh abimiz de

devre arası Allah ın izniyle bizde
selcukbrs Tarih: 13.09.2009 00:16
SERCAN NEREYE GİDİYOR ?Bursaspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, transferin gözde futbolcusu Sercan Yıldırım ile ilgili iddiaların doğru olmadığını belirterek, “Sercan, bir başka takıma transfer olamadı diye üzgün değil. Özellikle bir takımı da istemiş değil. Bursaspor’da çok mutlu. Çok da başarılı. Sezon sonunda iyi bir Avrupa takımına transfer olacak” dedi.

SEZON SONUNDA DAHA ÇOK İSTEYECEKLER, O AVRUPAYA GİDECEK

Çok genç bir oyuncu, henüz 19 yaşında… Buna rağmen pek çok şeyi rahat bir şekilde değerlendiriyor. Ben onu teknik direktörü olarak ve onu çok iyi tanıyan birisi olarak şunu çok açık söylüyorum: Sercan büyük takımlara ya da Avrupa’ya gidemedi diye üzgün değil, hatta çok mutlu. O da kalitesinin ve potansiyelinin farkında… Başarılı geçirilmiş bir sezonun sonunda hangi şartlarda transfer yapabileceğinin o da farkında, o yüzden herhangi bir sorun yok. Sercan mutlu biz de çok mutluyuz. Göreceksiniz bu sezonu çok iyi geçirecek. Bunun sonucunda da Avrupa’nın iyi takımlarından birine transfer olacağına inanıyorum.

Sercan’ın milli takımdaki performansını da çok beğendim. Bosna maçında ikinci yarıda oyuna girdi. Oyunda olduğu sürece çok iyi mücadele etti. Pozisyonlar buldu, pozisyon üretti. Arkadaşlarına çok yardımcı oldu”

Bu arada Sercan Yıldırım’ın pazartesi günü menajeri Metin Korkmaz’la birlikte bir basın toplantısı düzenleyeceği ve hakkında yapılan açıklamaları yalanlayacağı bildirildi.