Fanatik bir Trabzonspor taraftarı takımının kötü gidişi yüzünden yöneticileri mahkemeye verdi.
Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde Sıdkı Narman adlı fanatik bir Trabzonspor taraftarı, Trabzonspor Kulübü yönetimini mahkemeye verdi. Çılgın taraftar şikayet dilekçesinde Trabzonspor'un başarısızlığı yüzünden ruh yapısının bozulduğunu, huzurunun kaçtığını belirterek 1 TL tazminat talebinde bulundu.

Trabzonspor Kulübü yıllardır yakalayamadığı başarı yüzünden mahkemelik oldu. Gebze'de ikamet eden ve koyu bir Trabzonspor taraftarı olan Sıdkı Narmanlı adlı vatandaş, Trabzonspor'un bu sezona da kötü başlaması nedeniyle Bordo-mavili kulübün yönetimi hakkında suç duyurusunda bulundu. Çılgın vatandaş Gebze Adliyesi'ne giderek kulübün başarısızlığına neden olan yöneticilerden şikayetçi oldu.

Adliye çıkışı gazetecilere açıklamalarda bulunan Sıdkı Narmanlı, bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak kulübün gidişatından, düşürüldüğü aciz durumdan dolayı çok mutsuz ve rahatsız olduğunu söyledi. Narmanlı, Trabzonspor'un maçlarını izlerken kahrolduğunu ve sinir yapısının bozulduğunu belirterek, "Trabzonspor'un başarısızlığı yüzünden sağlık sorunları yaşamaya başladım. Sinir hastası oldum, psikolojim bozuldu. Dengemi kaybettim. Tüm bunların sorumlusu Trabzonspor kulüp yönetimidir" dedi.

Trabzonspor'un başarısızlığı yüzünden kendisi gibi birçok Trabzonspor taraftarının sıkıntılı dönemler yaşadığını kaydeden Narmanlı, "Trabzonspor'un başarısızlığının sebebi yönetimdir. Koca bir camiayı bu hale düşürerek bizleri ruh ve sinir hastası eden Trabzonspor yöneticilerinden davacıyım" diye konuştu.

Karadeniz ekibine arzu edilen başarıyı yakalayamayarak taraftarı üzen, Trabzonspor fanatikleri hasta eden yöneticilerin hesap vermesi isteyen Narmanlı, "Alınan oyunculara ödenen paraları hiç inandırıcı bulmuyorum. Bu anlamda da yönetimin hesap vermesini istiyorum" şeklinde konuştu. Narmanlı, ruh sağlığının bozulmasına neden olarak gösterdiği Trabzonspor'un başarısızlığı yüzünden de yöneticilerden 1 TL tazminat talep etti.

Öte yandan Trabzonspor taraftarı Sıdkı Narmanlı'nın kulüpten şikayetçi olmasına tanık olan Trabzonsporlu başka bir taraftar İsmail Demir de benzer görüşleri dile getirdi. "Trabzonspor yüzünden evdeki huzurum kaçtı" diyen Demir, Narmanlı'nın şikayetine destek vererek kendisine davacı olmayı düşündüğünü kaydetti.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 971
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 03.09.2009 17:30
sağolasınn ama yattra iyleşti şimdi ya anlamadiğim tek adama bağliyiz malesef olacak gibi

değil ama adam oynadi tek takıma karşi oynuyor ama
Konya-Nalcaci Tarih: 03.09.2009 17:29
haydi bakalim dedigin gibi olsun.
Asi Çaykaralı61 Tarih: 03.09.2009 17:27
tmm işte yattara iyileşti simdi kolayın adaha goremessin
Konya-Nalcaci Tarih: 03.09.2009 17:19
beklemeye ne gerek var. kac haftadir izliyorum zaten.
Asi Çaykaralı61 Tarih: 03.09.2009 17:19
sen beklersin biraz yenilmesini
Konya-Nalcaci Tarih: 03.09.2009 17:13
itiraz gelmeyince öyle mi oluyor? sacmaliga bak. ona kalsa galatasaray da avrupa fatihi. adamlar öyle diyor kimse itiraz etmiyor. fenerbahce de cumhuriyet. öyle diyorlar kimse itiraz etmiyor.
trabzonspor´dan özür diledigimizi falan da hatirlamiyorum. ama siz o hayallerle devam yasayin
benim icin Konyaspor ama yinede görüsüm ayni trabzonspor yenilsin yine sevinirim .
Asi Çaykaralı61 Tarih: 03.09.2009 16:59
tabi ki de anadolunun abisi biziz ne olcakti
keskinkilic_68 Tarih: 03.09.2009 15:43
emin ol hiç şüphem yok :72:

konyasporlu olunmuo işte o zaman anti-trabzonsporlu oluosun

böle yapıo anadolu klupleri sonra diolarki trabzonspor bizim abimiz anadolu kluplerinin abisidir die özür diliolar :72:

sakın sallama falan deme geçen sene lig tvde izledim süüperligde bulunan klup başkanlarında birisi söledi bu açıklamaya da her hangi bir anadolu klubunden itiraz gelmedi
Konya-Nalcaci Tarih: 03.09.2009 14:55
anti trabzonsporlu olunca konyali olunmuyor mu?
daima Konyaspor!!! vardik!variz!varolacagiz!

trabzonspor konusuna gelince...anti trabzonsporlu degilim ama trabzonspor maglubiyetlerini zevkle izliyorum.