evinizi süsleyecek öneriler - evde eğlenceli bir ortam yaratmak - perdeler için parlak fikirler - evin süslenmesi
Ekonomik ve pratik fikirlerle, evinize yeni bir stil kazandırabilirsiniz.
Antrenizde klasik bir askılık için yeriniz yoksa pahalı olmayan merdiven topuzlarını ya da perde braçollerini duvara sabitleyerek askılık yapabilirsiniz.

Bir iki renk darbesiyle her mekan ışıldayabilir. Parlak kırmızı bir vazo ya da boncuk çiçekler belki basit detaylar ama bütçenizi fazla zorlamaz.
Evinizde eğlenceli bir ortam yaratmak için ışık oyunlarına başvurabilirsiniz. Delikli veya dantelli bir kumaş parçasıyla abajur başlığınızı yenileyerek ışığın dantellerin arasından süzülüp duvar ya da tavanda desen oyunları oynamasına izin verin.
Artık koltuklarda örtü kullanmak çok moda oldu. İnce renkli battaniyenizi ya da kullanmadığınız ama çok beğendiğiniz şalınızı koltuğunuz için örtü yapabilirsiniz.
Duvar boyanızı komple yenilemek yerine dekorasyonunuza uygun stencil desenleri uygulayabilirsiniz.
Yatak odanızda şık ve işlevsel depolama için desenli kutular tercih edin. Çiçekli ve desenli kutuları tüm yapı marketlerden temin edebilirsiniz.
Farklı olmak için biraz araştırma yapmanız yeterli. Dekorasyon mağazalarındaki sunumlar size fikir verebilir. Cam fenerlerden çiçeklerinize vazo, mumlarınıza şamdan yapabilir ve masanızın üstüne asabilirsiniz.
Eskiyen ferforje sandalyelerinizi bir kutu gümüş rengi soba boyasıyla boyayarak mutfağınızda değerlendirebilirsiniz. Üzerine dikeceğiniz renkli minderlerle şıklık katabilirsiniz.
Perdeleriniz için parlak fikir! Artık fazla renksiz ve demode gelen perdelerinize renkli boncuklar asarak görünüşlerini bir anda değiştirebilirsiniz.
Semt pazarlarında ya da marketlerde satılan ucuz metal tepsileri mıknatıslı boya ile boyayıp, içlerini renkli kağıtla kaplayın. Duvarınıza astığınızda dekoratif bir mesaj panosuna sahip olacaksınız.
Günlük bakım ürünlerinizi çekmece ve dolaplara saklamak yerine cam kavanozlara koyarak raflarda renkli ve dekoratif bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 440
favori
like
share