Turkcell, görüntülü konuşma sağlayan kol saati şeklindeki telefonu Türkiye'e getirdi

Yakın zamana kadar bilim kurgu olmaktan öteye gidemeyen görüntülü konuşma sağlayan kol saati şeklindeki telefon gerçek oldu. LG Electronics ürettiği dokunmatik ekranlı kol saati şeklindeki 3G telefonunu dünyayla aynı anda Türkiye’de sadece Turkcell İletişim Merkezleri’nde ve anlaşmalı zincir mağazalarda tüketiciye sunuluyor.
İlk kola takılabilir 3G telefonu olan LG GD910 saat telefon (watchphone), bluetooth kulaklığı ile birlikte satışa sunuluyor. Dokunmatik ekranlı arayüzü ve video görüşmeleri için yerleşik kamerayla birlikte sunulan saat telefon, görüntülü konuşmanın yanında bir cep telefonunun sahip olduğu tüm özellikleri içeriyor. 7.2 Mbps 3G HSDPA uyumluluğuyla donatılan ürün ile yüksek hızda veri aktarımı yapmak da mümkün olacak.

3G uyumlu LG GD910 saat telefon görüntülü konuşma dışında sesli arama, MP3 çalar, mesaj gönderme gibi cep telefonlarında bulunan tüm özelliklere de sahip. LG GD910 deri kayışı ve ince tasarımı ile şık bir aksesuar görünümünde.

Uzun yıllar süren araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucu olan bu tasarım harikası saat telefon sadece Turkcell İletişim Merkezleri’nden ve anlaşmalı zincir mağazalardan 1999 TL’ye ve Turkcell’den 1000 dakika/1000 kontör görüntülü görüşme hediyesiyle birlikte Türk tüketicilerinin beğenisine sunuluyor. Faturasız hat kullanıcıları 1 hafta kullanım süreli 1000 kontör hediye hakkına bir ay boyunca her 150 kontör yüklemeyle sahip oluyor

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 313
favori
like
share
KaRaKıZ Tarih: 04.09.2009 09:18
waLamı parası kaç acaba:78: