Mobilya konusunda ülkemizde en çok tercih edilen üretici firmalardan birisi olan İstikbal , baza ürünleri ile de dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Bazalarda deri ve kumaş malzemesi kullanan İstikbal , hem kullanıcı isteklerine , hem kişisel zevklere , hem çeşitliliğe hem de şık tasarıma önem veriyor.

Rahatlık, güzel görünüm sağlayan moda baza takımları hem tek hem de çift kişilik olarak tasarlanabilmekte.Ayrıca kullandığı kumaştaki gözalıcı tasarımlar ile hem müşterinin dikkatini çekmekte hem de kullanıldığında göze hitap etmekte. Bu nedenle son zamanlarda en çok satış yapan baza üretici firmalarından bir tanesi de İstikbal.

istikbal baza

Moda takımlarının diğerlerinden farkı , hem depolama açısından size iyi bir alan sunması , hem de son moda tasarımı sizlere her zaman sunabilmesidir. Buna örnek vermek gerekirse baza başlığı gayet şık bir görünüşe sahip. Örnek olarak sunduğumuz İstikbal baza modelleri inceleyebilirsiniz…

Ayrıca İstikbal bazalar kullandığı ayak sistemiyle baza altında kalan pislikleri rahatlıkla silmenize olanak sağlıyor. Yeni İstikbal bazaların fiyatları ise 300 ile 1000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2356
favori
like
share