Gardrop , yatak odalarımızda bulunan ve bizler için önemli bir mobilya olan ürünlerdir. Gardrop modelleri de seçilirken kişisel zevklere , kullanışlılığa , işlevselliğine , iç hacmine ve ihtiyaçlarımızı karşılayıp karşılamadığına bakmalıyız.

Gardropun içini ne kadar kıyafet ile dolduracağımıza , bunları aradığımızda kolay bulmak için nasıl dizmek isteyeceğimize göre kafamızda bir plan çizip gardropumuzu da ona göre seçmeliyiz. Örnek güzel bir gardrop modelimizi inceleyebilirsiniz…

gardrop modelleri

Ayrıca gardropumuzu yatak odamızın neresine yerleştireceğimizle ilgili bir karara varıp gardropu ona göre almalıyız , aksi taktirde yetersiz bir alanımız var ise gardrop sığmayacak ve bize sıkıntı yaratacaktır.

Küçük bir yatak odamız var ise böyle durumlarda katlanan kapılı modelleri ya da kapısı sürgülü olan modelleri seçmemiz odamızda rahat hareket etmemiz için önemli bir fayda sağlayacaktır. Sürgülü bir gardrop modeli bu sene içerisinde mobilya sektöründe moda olacak gibi duruyor…

sürgülü gardrop

Gördüğünüz gibi bu şekilde sürgülü bir gardrop seçme durumunuzda gardropun kapısını açtığınızda sizin de rahat etmenize kolaylık sağlayacaktır , açılan kapılı bir model seçmiş olsaydınız alanınız dar ise rahat hareket etmenizde size zorluk yaşatacaktı.

gardrop örnekleri

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1859
favori
like
share
HENDEK54 Tarih: 04.09.2009 16:21
emeğine sağlık
EZqiiiii Tarih: 04.09.2009 09:40
Emeginize sagLık.