Taraftarımız hiç yalnız bırakmadı


Antalyaspor Basın Sözcüsü Tahir Görgülü, Antalyaspor taraftarının bugüne kadar her koşulda takımını yalnız bırakmadığını söyledi.

Tahir Görgülü, yeni transfer Necati Ateş'i havalimanında karşılayarak Antalyaspor'a desteğini esirgemeyen taraftarlara teşekkür etti. Görgülü, ''Antalyaspor taraftarı bugüne kadar karda kışta takımımızı yalnız bırakmadı. Sezonun son transferi olan forvet oyuncumuz Necati Ateş'i havalimanında karşılarken taraftarımız gerçekten müthiş bir atmosfer yaşattı. Karşılamada bizleri yalnız bırakmayan tüm taraftarımıza anlamlı desteklerinden ötürü teşekkürü bir borç biliriz'' dedi.

Geçen hafta yapılan oynanan Eskişehirspor maçının ardından, Eskişehirspor taraftarıyla ilgili açıklamaların bazı kişiler tarafından yanlış anlaşıldığını öğrendiğini dile getiren Görgülü, şunları söyledi:
''Söz konusu sözlerin Antalyaspor taraftarıyla hiçbir ilgisi yoktur. Yaklaşık 20 bin kişilik rakip takım stadyumunun yoğunluğu hakkında yapılan bir açıklama rakip taraftara bir övgü olarak nitelendirilmiş, sözlerim maalesef çarpıtılmıştır. Antalyaspor taraftarı bizi hiç yalnız bırakmadı. Tüm Antalyaspor taraftarlarına minnettarlığımızı bir kez daha belirtir, Antalyaspor olarak taraftar gruplarımız haricinde de tüm Antalyalıları stadyumda görmek istediğimizi söylemek isteriz.''

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 393
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 05.09.2009 14:26
antalyaspor gtaraftrı maçlarda kendi statyumunu hemen hemen dolduruyor taraftra

bakımından antalyaspor takımı rahat kuluplerden birisi bence ama deplasmanda pek olmuyor