Bursa taraftarının hikayesi film oluyor..


Bursa'da, bir Bursaspor taraftarının hikayesinin anlatıldığı ''Camcı/Adı Aşk Bu Eziyetin'' adlı filmin çekimlerine, Bursaspor'un Eskişehirspor ile oynayacağı dostluk maçıyla başlanacağı bildirildi.

Filmin yapımcısı İnSanat Sinema Derneğinin Başkanı İlyas Sarı, yazılı açıklamasında, Bursaspor'un, 5 Eylül Cumartesi günü Bursa Atatürk Stadı'nda Eskişehirspor ile dostluk maçı yapacağını belirtti.

Maç günü, aynı zamanda Bursaspor taraftarının takımına duyduğu karşılıksız sevdanın konu edildiği ''Camcı/Adı Aşk Bu Eziyetin'' adlı filmin çekimlerine de başlayacaklarını dile getiren Sarı, şöyle konuştu:
''Saat 17.00'de başlayacak maç öncesi, taraftarlarımızın Altıparmak istikametinden stada gidişlerini çekeceğiz. Saat 20.00'de ise kapalı tribün önünde röportaj sahneleri, ardından da stat içi tribün sahneleri çekilecek. Bunun için çok sayıda taraftara ihtiyacımız olacak. Tüm taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz.''

Suat Şenocak'ın yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosu, Zafer Yılmaz'a ait.

''Camcı'' rolüyle filmde yer alacak Altuğ Görgü'ye, diğer rollerde Bülent Çiftçi, Murat Liman, Burhan Narınç, Nilgün Tüksever Görgü, Günay Güney, Ahmet Beydüz, Nihal Türksever, Bülent Uçar, İlyas Sarı, Didem Hun Liman, Yunus Emre Kılınç, Zuhal Kişin Köseoğlu, Doğa Ceren Yedikardeş, Tuğçe Karabacak ve Esra Yaşar eşlik edecek.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 350
favori
like
share
selcukbrs Tarih: 05.09.2009 14:39
evet kardeşim film oluyoruz stadlardan beyaz perdeye geçiyoruz artık
Asi Çaykaralı61 Tarih: 05.09.2009 14:29
selcuk kardes film oluyorsunuz hayırlısı