Turkcell Video İzle - Turkcell Video Nasıl İzlenir - Turkcell - Turkcell Hakkında - Turkcell Video İzle Hakkında

Avrupa’da bir ilke imza atan “Turkcell Video İzle” servisi ile Turkcell’liler popüler video paylaşım sitelerindeki videoları cep telefonlarına indirmek zorunda kalmadan anında izleyecek.Turkcell, iş ortağı Novarra ile “Turkcell Video İzle” servisini geliştirdi. Bu servisle Turkcell, Avrupa’nın ilk internet video yayınını gerçekleştiriyor.

Turkcell’in bireysel ve kurumsal tüm müşterilerinin yararlanabileceği Turkcell Video İzle servisine, 3G dönemi için yenilenen turkcell-im üzerinden erişiliyor. Kullanıcılar wap.turkcell-im.com.tr adresine girip, video ikonuna tıklayarak servise ulaşıyorlar.

Turkcell Video İzle servisini Nokia N70, N73, N95, N95 (8GB), E65, 3120c, 6233, 6500s ve Samsung L700 marka telefonlar destekliyor. Servisi destekleyen telefonların sayısının kademeli olarak artırılması planlanıyor.

Turkcell Video İzle servisinde ilk etapta [url]www.izlesene.com[/url], [url]www.dailymotion.com[/url] ve [url]www.timsah.com[/url] sitelerindeki videolara ulaşılıyor. Turkcell Video İzle servisiyle ulaşılabilecek site sayısının yükseltilmesi hedefleniyor. Servisi kullanırken, videoların cep telefonuna indirilmesi gerekmiyor, böylelikle ekstra bir ücret ödenmiyor ve video izlemek müşterinin mobil internet tarifesinden ücretlendiriliyor. Mobil internet paketi olan kullanıcılar ise paketleri kapsamında kullanım yaparak video izleyebiliyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1035
favori
like
share