[FONT=Comic Sans MS,Georgia,Verdana][COLOR=#70467a][FONT=Comic Sans MS,Georgia,Verdana]

Sıcaklar tamamen bunaltıcı olmadan şu bel bölgenizdeki simit şeklinde çıkan yağlardan, göbek ve basenlere yapışan inatçı kilolardan kurtulmazsanız siyah uzun tişörtler giymeye mecbur kalacağınızı düşünüyorsanız hiç üzülmeyin. Size harika haberlerimiz var! Çikolata hiç şüphesiz kadınların en büyük tutkusu ve zaafı! Yorucu uğraşlar sonucu yapılan diyetlerin en büyük düşmanı da ne yazık ki yine bu harika lezzet oluyor. Siz bütün hafta kendinizi kasarak avuç içi büyükülüğünde etinizi, bir kase yoğurdunuzu ve kibrit kutusunu bir türlü aşamayan peynirinizi yemeye gayret ederken, her yerde size göz kırpan ve albenisi dayanılmaz olan bu harika tatlı bir anda bütün iradenizi yıkıveriyor.


Yediklerinize dikkat ediyor, ancak bir türlü bu mukemmel lezzetten vazgeçemiyorsanız sizi kurtaracak harika bir ürün var! Tam tahıllı çikolatalı K-Flakes, tahıl gevreğinin yanı sıra içindeki çikolata parçacıklarıyla da zor zamanlarınızda sizin yanınızda. K-Flakes'in yüksek vitamin ve protein içeriği kendinizi gün boyu iyi hissetmenizi sağlarken düşük yağ oranı ve harika lezzeti ile de diyet yaptığınızın farkında bile olmamanızı sağlıyor.1 kase K-Flakes çikolatalı tahıl gevreği ve yağsız sütün kalorisi sadece 156 kcal! Dilerseniz gece atıştırması olarak da yiyebileceğiniz ürünün fiyatı 4TL.


Sabah evden çıktınız ve büyük bir koşuşturma sizi bekliyor. Ofiste, işte ya da nerede olursanız olun vücudunuz çikolata alarmı verdiğinde sakın hemen pes etmeyin! Çünkü Ülker Kellogg's yeni lezzeti Bitter Çikolatalı K-Bar sadece 90 kalorilik hafifliği ile çantanızda bulunduğunda, sizi o çikolatalı browniyi bir anda miğdeye indirmekten koruyor. Meyveli lezzetleri de bulunan Kellogg's ürünlerini düzenli kullanarak diyetinize yardımcı olabilirsiniz.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1449
favori
like
share